Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yayın neyim

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Onu bunu bilmiyorum kızı da tanımıyorum izlemem de muhtemelen fakat şu sataşma şeysini bitaz abarttığınızı hepiniz biliyorsunuz. Ha taam bu komünitinin ruhu böyle yıllardır fakat insanların tercihlerini kendi zevklerinize göre aşağılamak anlamsız.
Para için yapıyorsa yapıyordur
Lol oynuyosa oynasın
Reklam yapıyosa yapsın
Hani nerden vururum diye yarış halinde olmaktansa daha aklı başında eleştiriler olmalı. Çoğumuz şurda 10 küsür sene geçirdik artık bazı şeyleri aşmak lazım. Ölene kadar vuruyorsunuz lan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Pati gerzeklige doyamamis yine.

Ucundan azcik izledim yayini, begenmedim sahsen, beni izlemeye devam ettiremedi yapilan yayin ama;

Size ne olm kimin ne oynadigi? Siz oynamiyosunuz diye baskasi da mi oynamayacak? Sizin onaylamadiginiz sekilde yasayan ya da aksiyonda bulunan herkes size hesap mi verecek? Hasta misiniz lan?

Yeter kacimayin milleti su forumdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hayır her ticarete atılan başarılı mı oluyor. Onca başarız ticari girişim var diye ticarete salaklık gözüyle bakmakla eş değer twitchden para kazanmaya bakmak. İnsanlar deniyor, tutarsa sevdiği işi yaparak para kazanıyor. Hayır hem sağda solda sistem insanlara sevdiği işi yaptırmıyor köleyiz biz üeee diye aforizma sıçılır ondan sonra sevdiği işi yaparak para kazanana uff ne salak denir. Hiç empati kurmuyosunuz ve tutarsızaınız.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

Asteroth said:

Kendi Twitch kanalının reklamını yapmak isteyen arkadaş, oyun forumunda konuyu açacak yer bulamayıp, arama da yapmadan Konu Dışı'na yapıştırmış. Sonra da sanırım Pati'yi kötülemiş, sadece Pazar Alanı'nda bir şeyler satıp kendi reklamını yapmak için kullandığı hesabıyla.

Bir tane de numune fake White Knight'ı var, o da gelmiş dilbilgisi eğitimi veriyor. (Yanlış bir şekilde.)

Havaya karaya sallamaya karar vermeden önce keşke birkaç dakika dinleseydin. White Knight lakabı taktığın adamı tanımıyorum istersen önce onu bi açıklığa kavuşturalım.

İkincisi forumu çok fazla kullanmadığımdan dolayı, Twitch de sadece oyun oynayan insanların kullandığı bir platform olmadığı için Konu Dışı'na açma kararı aldım. Beni haraslamak birincil önceliğin olmasa idi muhtemelen aramızdan yayın yapan insanlar da paylaşmak isterdi kanalının linkini.

Paticik hakkında düşündüklerimin tek sebebi sen ve senin gibi olan kullanıcılar maalesef. Ama tabii ki pire için yorgan yakmıyoruz. Bu başlık bir nebze de olsa forum içerisinde bully'ler arasına girmeden kendi halinde takılan insanlara katılma çabamdı.

Her açılan başlıkta opu aşağılamaya çalışmaktan, kendi aranızda insanları sektirmeden başka bir zik yemiyorsunuz kusura bakmayın. En azından girip başlıkları okur eğlenirdim, o çok bok attığınız DH'den çok daha leş şu an belli yüzdelik bir kesim. Kendi kendimin reklamını yapmaya hiç ihtiyacım yok, zaten yayını bıraktığımı açıkladığım son yayınımı yapıyordum? (Diğer dışarıda kalan kesimden birkaç kişi ile tanışıyor ve sohbet ediyorum zaten. O yüzden Paticik iyi ki vardır diyebiliyor muyuz? Evet.)

**(Bu arada zaten yayında bu konuyu 2-3 kere konuşmama rağmen şu an domates yiyor olmam gereken zamandan ayırıp, senin bana yapmadığının aksine, seni bir canlı sınıfına yerleştirerek bu açıklamayı tekrar yapıyorum.)

Bunu sadece bana da değil sizin gibi olmayan herkese yapıyorsunuz.

Tekrardan iyi geceler.

Ne güzel vermiş ayarı ya, cuk cuk adrese teslim, sevdim kız seni 7/10
lol oynama muhabbetini de fanboiluktan yapıyoruz, ciddiye alma. İstediğini oynamak ve yapmak da özgürsün elbet asfd
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

feverfeverray said:

Asteroth said:

Kendi Twitch kanalının reklamını yapmak isteyen arkadaş, oyun forumunda konuyu açacak yer bulamayıp, arama da yapmadan Konu Dışı'na yapıştırmış. Sonra da sanırım Pati'yi kötülemiş, sadece Pazar Alanı'nda bir şeyler satıp kendi reklamını yapmak için kullandığı hesabıyla.

Bir tane de numune fake White Knight'ı var, o da gelmiş dilbilgisi eğitimi veriyor. (Yanlış bir şekilde.)

Havaya karaya sallamaya karar vermeden önce keşke birkaç dakika dinleseydin. White Knight lakabı taktığın adamı tanımıyorum istersen önce onu bi açıklığa kavuşturalım.

İkincisi forumu çok fazla kullanmadığımdan dolayı, Twitch de sadece oyun oynayan insanların kullandığı bir platform olmadığı için Konu Dışı'na açma kararı aldım. Beni haraslamak birincil önceliğin olmasa idi muhtemelen aramızdan yayın yapan insanlar da paylaşmak isterdi kanalının linkini.

Paticik hakkında düşündüklerimin tek sebebi sen ve senin gibi olan kullanıcılar maalesef. Ama tabii ki pire için yorgan yakmıyoruz. Bu başlık bir nebze de olsa forum içerisinde bully'ler arasına girmeden kendi halinde takılan insanlara katılma çabamdı.

Her açılan başlıkta opu aşağılamaya çalışmaktan, kendi aranızda insanları sektirmeden başka bir zik yemiyorsunuz kusura bakmayın. En azından girip başlıkları okur eğlenirdim, o çok bok attığınız DH'den çok daha leş şu an belli yüzdelik bir kesim. Kendi kendimin reklamını yapmaya hiç ihtiyacım yok, zaten yayını bıraktığımı açıkladığım son yayınımı yapıyordum? (Diğer dışarıda kalan kesimden birkaç kişi ile tanışıyor ve sohbet ediyorum zaten. O yüzden Paticik iyi ki vardır diyebiliyor muyuz? Evet.)

**(Bu arada zaten yayında bu konuyu 2-3 kere konuşmama rağmen şu an domates yiyor olmam gereken zamandan ayırıp, senin bana yapmadığının aksine, seni bir canlı sınıfına yerleştirerek bu açıklamayı tekrar yapıyorum.)

Bunu sadece bana da değil sizin gibi olmayan herkese yapıyorsunuz.

Tekrardan iyi geceler.

Ne güzel vermiş ayarı ya, cuk cuk adrese teslim, sevdim kız seni 7/10
lol oynama muhabbetini de fanboiluktan yapıyoruz, ciddiye alma. İstediğini oynamak ve yapmak da özgürsün elbet asfd

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...