Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Price Czech (GS70-2OE)

goldbären

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
evet beyler, açılış fiyatı 2500.

i7-4700HQ

16gb RAM

256gb ssd (2x128 msata raid 0) + 1tb 7200 rpm hdd

GTX765M kart (en zayıf halka)

17.3" 2.2 cm kalınlık, ekranına rağmen ince ve hafif. adaptörsüz 3kg'nin altında. (2700 falan)

pili ölü durumda, çıkardığınızda 10 dk falan gidiyor anca. ama ilk aldığımda da 1 saat anca gidiyordu zaten.

2014 şubat vatan'dan alınma. kol dayanan yerde boyada incelme var, altta iki tane kauçuk eksik :) onun dışında ekranda veya kasada kusur yok. ha bir de geçen içini açıp temizleyeyim dedim, vidalardan biri yalama oldu, onu çıkarırken çevresini çizdim baya. (alt kapakta). onun dışında atmık, pizza sosu vb yok üstünde.

yanında vasatın üstü bir soğutucuyla vereceğim kauçuklar çok sorun olmaz. oyun oynarken ısınan gpu-cpu dizayn gereği klavyeden uzakta, o yüzden 60C tuşlara basmıyorsunuz, bu bir artı.
Sosyal ağlarda paylaş

acil paraya ihtiyacım var, 2000'e bırakıyorum. alan arkadaş parayı 1 ağustosta yollayacak ama ben laptopu 5-6 ağustos günlerinden birinde teslim edeceğim. kabul ederseniz görüşelim.

çok "demanding" oyunlarla işiniz yoksa bence 2 sene daha geçerliliği olan kelepir bir kasa. bir düşünün derim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi istanbulda mısın? kargoda başına bir şey gelsin istemem öyle peşin ödeme alıp bir de mağdur etmeyelim.

bir de gördün, baktın, beğenmedin, almamak isteyebilirsin. ama beğenmezsen paranı geri ödemem için sonraki maaş günümü beklemen gerek. ne varsa topladığım kasaya gömeceğim bu ay. pizza yemeden yaşayacğaım (literally).

son olarak yakın arkadaş 1800'e bekliyor, daha yüksek giderse sat dedi. o yüzden ev bark sahibi adamsın hadi ver 2k helalleşelim. (+1 sene forumda yaverciklik pakedi hediye, her esprine anırarak gülmek, her fikrine abi haklısın yazmak vb.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...