Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

hani pek ilgimi çekmezdi ama madem hergün olacak en baştan itibaren, en azından arasıra bakabilirim..

aslında ilk başlarda ilgimi çekmişti ama sonra çok cheesy gelmeye başladı bazı hikayeler..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

ALLAH KAHRETSİN HAFTA İÇİ OLUR MU BEE OFFF!
yaa arkadaşlar tv kartı olan biri bana bunnarı kaydetsin lütfen cd ye çeksin boş cd leri flm vben veririm bi tane de boş cd fazladan veririm
bi allahın kulu çeksin şunnarı lütfen[signature][hline]Forumlara bir şey yazmadan önce dur iki kere düşün sonra da tıkla
-----------
We are following the will of the one
Through the dark age
And in to the storm
Lord I'm mean
-----------

Ardenia FRP Sitesi|Sözlükçe
Sosyal ağlarda paylaş

Kendisini hafta içleri 21.30'da yatağa atan bir bünyeye sahip olduğum için izleyemeyeceğim ama olsun. Cumaları izlerim artık. TGRT'den de kurtulması iyi oldu. Bizim evde renksiz çıkıyo da o kanal :p[signature][hline]Kenderleme, 14 February 2004 16:22 tarihinde demiş ki:
Elizabeth'in de sevgililer gününü kutladım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 28 Mart 2004 12:13 tarihinde demiş ki:
sanırım sansürlemek istemediklerinden dolayı bu kadar geç bir saati tercih ediyorlar.

TGRT de aynı saate koyuyordu, ama sansürüde koyuyodu (:[signature][hline]I Love Lıv Tyler (Aşkım Liv için)
BedaXa.Com
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System

[Bu mesaj MrMedia tarafından 28 Mart 2004 15:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Unutmuşum,kendi kendime diyodum bilgisayarı kapatıp da yatıyım bari falan diye:)
bunu gördüm aklıma geldi:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

saat kötü ama bir faydası var az reklam bütünlük bozulmuyor
mulderrrrrrrrr mulderrrrrrrrrr[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

damn
olmaz böyle birşey ya
saat 23:30 da eve geldim şartladım kendimi 24 de kaçırmican olm diye
5 dakika falan kala bi bilgisayara oturdum unuttum izlemeyi
tekrarı kaçta aslında hmm iyi fikir bak :D[signature][hline]Bonecrusher, 04 Nisan 2004 23:19 tarihinde demiş ki:
valla küçükken anaokulda 7 cücelerde prens rolünü oynamistim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...