Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Close Combat Serileri-Hangisi Favoriniz?

Mathias

Öne çıkan mesajlar

Evet belki CC artık kalmadı ortada pek, daha iyi versiyonları çıktı ama ben hala CC3-Russian Front'un hastasıyım mesala :).
O kadar fazla çeşit vardı ki ..peh beee ulan yazdıkça oynayasım geliyor :).
Bendeki biraz hastalık ama siz de yazın hangisini en çok seviyorsunuz ve nedeniyle lütfen.

( canım sıkıldı da o yüzden boyle gereksiz bir konu açtım kusura bakmayın ama cevap verirseniz sevünürük tabe :) )[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

3 güzeldir,3'ü almanlarla oynayıp berlini savunmak çok zevkli,illk gün benim durumunm iyidi,kingtigerlarla donatmıştım zaten kendimi,ama heriflerin js2'leri bitmek bilmiyor,vur vur banamısın demiyor,ilk gün geri çekilmeye zorladım rusuları ama sadece 2 sağlam tankım kalmıştı,3 tanede zarar gömüş vardı ama tamir ettiremiyordum.

5'i oynadamdım ama oynadıklarımın arasında en sevdiğim 4,

hele bi köyü reservlerimle düşmaının ağır zırhlı tümenine karşı 4 saldırı boyunca tuttuğum vardır,of ne zevkliydi.

bu arada istanbul içi elinde bu sreiden bir ouyunu olupta satmak isteyen varmı?[signature][hline]I don't discriminate, I hate everyone!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 29 January 2004 02:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
CC3'ün bütün serinin bence en başarılısı. Hatta öyle güzel ki üstüne milyon tane mod çıkarttılar. Ben şu an GrossDeutschland modunu oynuyorum. Ağırlıklı olarak doğu cephesinde savaşan bu elit panzer tümeni hakkında yazılan kitabı okur okumaz oyununun çıktığını öğrenip oynamakta ayrı bir zevk :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...