Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

general mobile 5 plus

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

teşekkür ederiz fend, bu ilim ve bilgelik dolu mesajında günümüze güneş gibi doğdun

https://www.youtube.com/watch?v=Zwb4t0EtYew

ben aldım kullanıyorum o yüzden yorum yapabiliyorum. ayrıntılı anlatmakta isterdim ama anlatılacak bir şey yok. bildiğin bok gibi telefon
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

bunların yarısı bok gibi gene. bildiğin bozuk ekranı falan. adamlar her seride aynı şeyi yapıyorlar ya. inanmayın abi önce nexus sonra bu falan, yok öyle bi şey. gidin asus alın daha iyi.

android one 4g kullanıp da kronik bi arıza yaşayan görmedim, duymadım, abartıyosun. Discovery falan dediğin gibi olabilir de yukardaki arkadaşın da dediği gibi 4g akıyor.

gm5 de biraz kullanılsın, kronik bi sıkıntı çıkmazsa alırım büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

donanım haberdeki kullanıcı yorumlarına baktım ve biraz daha beklenmesi gerektiğine kanaat getirdim eheh kronik olarak pil süresi ve kamera sesi sorunları var başlıca

galiba ikinci bi seri çıkacak orada bu sorunlar giderilmiş olacak, ilk seri için de donanıma yönelik güncelleme yayınlanacak

anladığım kadarıyla android one 4G kadar stabil bir ürün olmamış bu, bekleyip göreceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

fend said:

BabacumMostors said:

teşekkür ederiz fend, bu ilim ve bilgelik dolu mesajında günümüze güneş gibi doğdun

ben aldım kullanıyorum o yüzden yorum yapabiliyorum. ayrıntılı anlatmakta isterdim ama anlatılacak bir şey yok. bildiğin bok gibi telefon

detay verebilir misin? donanım haberde bir kısım sorunlu kullanıcı deneyimi okudum senden de bir özet alabilirsek faydalı bir mesajını okumuş oluruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...