Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

yıkadım ya zaten. double menthol almıştım gotum basım yandı ne pis bişimiş o likit ya.

bu hazır clapton 3mm sarılmış.

teklisi 0.45 ohm diyo kutuda, ben cift taktım alien 0.4 abi bu dedi yalnız. oldugundan yüksek gostermesinin sebebi ne olablir caba. kendi sardığım ss lerde de aynı sekilde yüksek gösteriyo ohm u. bi kendi baby coilleri tutuyodu
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi 50 kere sardım, piçi oldum işin yatay dikey her türlü...

ortadan kenaralara dogru aynı anda korlaşıyo işte. ama coil ohm larını yüksek görüyo nedense. sırf geyiğine bi tane ohm ölcer deck alıcam 510 lu. acaba alet mi hatalı tel mi görmeliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada dün ohm u yanlış dediğim coil meğerse kutudaki diğer claptonmuş. 0.85 ohm muş o da 0.45 değil. 0.45 olan alien clapton mu ne.

dolayısıyla alet doğru.

bu steam crave aromamizer güzel ama cidden aroma için daha cok. avocado 24 gibi buhar üretmiyor. yalnız avocadoda da aroma cok güzel ya. ss coil olması da etkili aromanın güçlü gelmesinde sanırsam. ama tank ufak =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bir an bile supheye dusmeden su ikisini onerebilirim, degistire degistire kullaniyorum. Inanilmaz rahatlar, temizlemek cok kolay, dudak derisi birikmiyor. Istedigim yogunluga gore degistiriyorum. Dudakta yumusacik hissediliyor, surtunme neredeyse hic yok ama uzerinde likit de tutmuyor, ya da yikaninca su, tuktuk filan, soguktan da etkilenmiyor ki bir Ankarali olarak onemli benim icin. Sicaktan da etkilemiyor Ankara'nin yazinda. Rahatlik buymus, diger malzemelerin hepsini es gecin.

Hemen siparis verin derim para varsa. 4 gunde geldi ustelik bana.

http://www.thedriptipstore.com/collections/teflon/products/white-vase-design-ptfe-drip-tip-tef007
http://www.thedriptipstore.com/collections/teflon/products/ptfe-friction-fit-wide-bore-drip-tips-tef001

Verigim paradan tamamen memnunum. Kaybedersem ikisinden de ucer tane filan soylerim sanirim.

PS. Saglik konusunda arastirdim, hasar gormedigi surece sorun yok ama gorurse atmak gerekli. Dislere filan dikkat yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...