Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Benim bir sıkıntı var:

Pico + melo 3 kitiyle , son taktığım 2 tane sıfır coilde, coildeki pamuğu yeterince likit ile besledikten sonra takıp likiti dolduruyorum tanka sonra 5 dakika kadar bekliyorum.Dumanı çektiğimde resmen kağıt , pamuk yanığı gibi birşey geliyor.

Daha önce kullandığım coil ile böyle birşey olmamıştı. Coili takmadan önce, coilin deliklerinden ve üstünden yeterince likiti uyguluyorum.Coilin içindeki pamuk yeterince likiti almış oluyor.Ardından 15 dakka kadar bekleyip dumanı çektiğimde resmen pamuk yanığı geliyor.3 farklı likit ile denedim hepsi aynı şekilde.

Denediğim coillerin biri 0.18oh biri 0.3oh. Coilleri taktığımda piconun ekranında değerlerini doğru gösteriyor.40-45w arası denedim.

Sorun şimdi tankdamı pico da mı yoksa coillerde mi nasıl anlayabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Elektronik sigaranın patladığı anlar kameraya yansıdı

http://www.ntv.com.tr/video/turkiye/elektronik-sigaranin-patladigi-anlar-kameraya-yansidi,-frjKsb7kUuxh4mFrMcsLw

bunu evde bulundurmak büyük risk..

Acaba ne kullanıyormuş ? 280 liraya almış 2 ay önce demekki öyle kötü bişey değil kullandığı alet.
Sosyal ağlarda paylaş

hala verilmediyse iptal et bence. Ne aldın ? Fasttech 15 dediyse 40 günü bile bulur asfad next day yazmasına bile güvenmiyorum in stock yazmayan şeyi almam acelem varsa ordan

veya bölüceksin kargoları.

Gerçi şuanda lunar'a girdiler hiç bir şey göndermezler dogru düzgün 1 ay Uk'den almak en mantıklısı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ingiltere'den drip tip aldim 4 tane ben de simdi. Sadece Bellus'un tip vardi bende, o kadar memnun degildim. Royal Mail ile cabuk gelir umarim.

Bir tane teflon friction fit wide.
Bir tane SS&Tophus.
Bir tane daha teflon.
Bir de flat delrin. Bundan umutluyum epey:

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0751/6859/products/510_Delrin_Flat_1024x1024.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://www.thedriptipstore.com

3D Secure bile kullandi, yurtdisinda ilk kez goruyorum bunu.

Biraz pahali FT'ye gore (2 kat kadar) ama aldigim sey ucuz ne de olsa. Elimdeki drip tip'den cidden nefret ediyorum, Cin'den beklemek istemedim o nedenle hic. Cin'den 6 Subat'a kadar islem bile gelmiyor, su anda verdigim siparisler de bundan bir ekstra 5-10 gun gecikir simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ne ictigine bagli f/p. Benim gibi aromasiz icersen (nerden alacagini gosteririm) ayda 40-50TL'ye gelir. 60TL'lik iki 6-7 hafta gidiyor bana, bir de coil fiyatlarini katinca (ayda bir degistiriyorum, 30-40TL kadar iste.

Aromali icersen coilleri haftada bir degistirmen gerecektir, likitler de 4-5 kat pahali olacaktir. Ayda 100-150TL olur en azindan.

Gunde uc paket bitiriyorsan nikotini fazla tut, ben 6mg iciyorum sert olmasini sevdigimden, nikotinin tek basina pek bir zarari yok zaten:

GERGE said:

Nikotin zararli bir sey degil zaten, o kadar korkulacak bir sey yok. Saglik uzerine etkileri kafein ile ayni siniftan. Nikotinsiz ya da nikotinli o kadar fark yatarmaz yani. Cay, kahve bile icmem; cok saglikli olacagim dersen zaten bunu niye iciyorsun denir.

Nikotinin o bogaz vurusunu cok sevdim ben. 3mg'den 6mg'ye gectim.

https://www.rcplondon.ac.uk/projects/outputs/nicotine-without-smoke-tobacco-harm-reduction-0

"139. sayfa" said:

As use of nicotine alone in the doses used by smokers represents little if any hazard to the user,24 complete substitution of smoking with conventional NRT products is, for practical purposes, the equivalent of complete cessation in almost all areas of harm to the user. NRT products do not emit vapour and so are not a source of passive exposure for adults or children. Packaging and dose restrictions render accidental poisoning in children highly unlikely. Questions remain about the safety of nicotine in pregnancy25 and potential effects on fetal development and mortality,11 although one recent study has reported a lower occurrence of developmental abnormality among children whose mothers used NRT in pregnancy than in those whose mothers did not.

Alet olarak da 100TL kadar verip bir Joyetech AiO ile baslarsin, duzgun aletler 200-300TL civarina satiliyor ulkede.

Keser ama, nikotin oranini dogru ayarlarsan sigara istetmez. Senin kadar icenler ne ile baslamiz onu ogren reddit'ten filan.

50/50 6mg iciyorum su an, tam idealim throat hot'i yakaladim gibi. 70/30'dan tek tek duserek indim buna.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Ne biliyim dhl falan pahali ya. Ama 3 gunde geliyodur kesin

öyle büyük kargo firmaları sıkıntı oluyor baya ya. dalgınlıkla alışveriş sırasında soyadımdaki ç harfini c yazmadım diye fedex "bozuk karakter görünüyor adınızda, teslim edemeyiz istanbul'da bilmem nereye gelin ya da vekalet gönderin" dedi sdfs

18 harften birisi bozuk çıktı diye bu reva mı diye sordum, bizde böyle abi dedi :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...