Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

fredy said:

Gladmir said:

Fredy, wicking i nasil yaptigini anlatirmisin ? Ufak foto da olsa super olur.

Ekstra bir olay yapmadim 24g kanthal 7 wrap 0.28ohm
videolarda anlatilanlardan farkli olarak ben pamugu kanallarin yarisini kapatacak sekilde kesiyorum
85 vg 15 pg iciyorum herhangi bir dry hit yasamadim

Bu setup i kac watt da kullaniyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Sicakliktan ziyade 6mg nicotine le bogaz da yanma oluyor cigere cekimde. 0.38 ohm dayim 5 wrap dual coil.

Acaba dedim watt dan mi, 45 - 50 diyorsun ki oralarla alakam yok 20-30 arasindayim daha.

istick TC 100w yeni geldi, aksam eve gidince birde onunla deneyecem ama bu lanet kanthol cok gec isiniyor, titanium yada ss sarip TC modda icecem sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Single coil Serpent, Bachelor ve Bellus denedim, en iyisi Serpent benim için. Olayı ne derseniz, büyük coil, çok hava, dolu dolu buhar, likiti de içiyor. 12 silindir benzinli Amerikan arabası gibi RTA. Deck sarımı biraz dikkat istiyor, sızdırabiliyor(muş) hava kanallarından, ben yaşamadım hiç.

Nebula hava kontrol yok ve aşırı ses çıkıyor diye okumuştum, ben de alacaktım vazgeçtim o yüzden.

Benim icin an itibariyle en iyi dual coil RTA griffin, en iyi Single coil RTA Serpent dir.

Bright said:

Serpent falan söyleseydin ya yerine, en iyi single coil RTA o herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

The point is driven home with one of the flavors, the butter-mimicking diacetyl.

Diacetyl'siz aroma içeren likitleri içiyoruz abi biz zaten. Onu geçtim bütün araştırmalar sağlığa daha az zararlı olduğunu gösteriyor sigarayla karşılaştırıldığında ki likitlerin ana maddeleri olan PG ve VG'nin zararı oldukça minimal benim anladığım. Aromalı veya nikotinli likit içmek zorunda da değilsin, düz PG-VG de içiliyor gayet, hatta düz VG de içiliyor. Sigara içerken böyle bir seçim yapma şansın yok. Herşeyi geçtim nikotin bağımlılığından kurtulmak için oldukça başarılı bir cihaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...