Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Saçma sapan işler emenike. Kezzap söylesen girer, e-likit girmiyo asffsfs. 3. dünya ülkesi işte.

@Bright. Evet EU mevzusunu unutmuşum, ama o kadar eski değil 6-7 aylık mesele. 75 USD sınır düşünüyordum ben. Hoş artık makas kapandı.

@bombilo, yasaklı olduğunu biliyorum ama sınırı geçmediği sürece giriyo. Hatta UPS-Fedex eminim insiyatif bile kullanıyordur gümrükte. Bizim gibi sıradan kullanıcılara değil tabi :D Fasttech siparişlerine likit eklerken Regalya belirtmişti ;

"Please do not type anything related to atomizer,e-ciragrette,nicotine,e-liquid or smoke on invoice or packaging so it wont be stuck at Turkish Customs.
You can safely use Starter kit,Mod,Tank,Hangsen etc to define products."
yazdırın diye. Ki nihayetinde geldi. Hoş paketi açsalar zaten 2USD lik kargo direk ban işte afsfsdss. Bir de sample-gift meselesi ekletince çoğu zaman takılmaz, ama 1-2 takılmaz 3. de takılır. Zaten yasaklı gg işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu likit meselesi esasen atla deve değil. Yani gerçek bir heisenberg olmaya gerek yok. Hele ki kullanıcı isen, deneme-yanılma ile "kişisel tadı" yakalarsın. Hatta 1-2 denek. Tamam işte. Asıl mesele aroma ve kalitesi. Yoksa içinde, vanilya, çikolota ve çilek olan bir karışımı yapmak ne kadar zor olabilir. Coca cola ve gizli 7. maddesi hımmmmm? Değil yani. Düzgün aromalar temin edilebilse, nbase ülkede zor değil zaten.

OHW reseller lık veriyo ama TR de nasıl yapacan? ahauhshus. Al sana iş kolu.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hangi pazarlama taktiğinden bahsediyorsun bilmiyorum da Alien Vision'un Boba's Bounty adlı likidini Alien Vapor'un Boba's Bounty adı altında satması çakma ürün 101, en basit pazarlama taktiği olduğunu da hiç sanmıyorum. Hani satılan ürün de regülasyonu olan birşey değil zaten, risk tamamen kullanıcıya ait bir de üstüne şu ürünün çakmasını satan adamdan çekinirim ben açıkçası. Zaten yeni, herkesin isim yapmaya çalıştığı bir sektörde gidip taklit yapıyorsa korkmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMillsın söyledigini söylüyorum, bu aromaya yakın birşeyi bulsam burada ondan alırdım.
alienvaporun çakmasını yapmasının sebebi cok tutan bir aroma, olabildigince yakın tadı yakalamıs adamlar çakmasını satıyorlar.
orjinali bulsam onu alıcam ama yok, başka biri başka bi isimle üretse onuda denerim.
premium degil dedigin şey, premium neki ? ne var yani icinde extra fiyat biçilen, hiçbirşey yok, satış dalaveresi birşey sadece.

aylık likit gideri yanında 5-10tl fazlası pire kalıyor zaten.

likidin orjinalinde altın varda çakmasında bakır var gibi konusuyorsun garip kaçan o.
ben orjinal birşey alırkende aklıma geliyor ne iciyoz acaba diye, sigaradan iyi en azından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...