Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Yeni coillerde basincin onemini ogrendim. Tat alamiyordum epey bos tankta yeni coil ile, tanki doldurup bir dakika bekledim, tum tat ve sicaklik geri geldi. Eski coil giderken olmuyordu bu, yani coilli islatmada basinc onemli demekki.
Sosyal ağlarda paylaş

Coil tel malzemesi ney, ıslatmadan öte NiChrome'da Regalya'nın da önceden belirttiği gibi önce bir kat oksitlenmesi lazm da çelikte, Kanthal'da öyle birşey yok benim anladığım.

Ha pamuk diyorsan zaten iyice ıslatılması lazm onun içmeye başlamadan önce. Ben Crius'u mesela bacayı takmadan prime'lıyorum, hatta bacanın thread'i baya sıkı, o rahat kaysın diye onun thread'i de ıslatıyorum likitle, bacayı taktıktan sonra biraz daha likit sıkıyorum üstten coil'lerin üstüne. Tankı dolduruktan sonra bir 30sn-1dk bekliyorum ateşlemeden önce likit ve hava kanalını açtıktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

bende kendi coillerimi full ıslatıyorum, hazır coillerde tepeden 3 damla atıyorum. sonrada her iki durumda da wick hole'lara birer damla emdiriyorum.

sonra 1 dakika filan bekletip, sonra cihazı yine bir dakika filan pulse seklinde trigerliyorum cekmeden.

bu sekilde hem sızıntılar azaldı hemde dry hittir o dur budur pek olmuyor.

bu arada one hit wondera benide yazın ahali.

1) yanliz hala rda'larım gelmedi, bu tadım olayı ıcın kesinlikle pratik rda lazım yoksa cok zor oluyor.

2) pufflikit testlerda mı 0 dem ya? ondan mı begenmedim ben abyss'i pek? hos digerlerinin cogu hosuma gitti de acaba abyss tester mi demsizdi :/
Sosyal ağlarda paylaş

Gerge likit ilk sayfayi guncellemiyor =(, benim 7 wonders post uma da eklemedi.

Rainvape icin mesela 2 tanesine birileri icilir fena degil demisti, ben occupy a hala alismaya calisiyorum ama bir tank daha doldurmam sanirim.

bu hafta rainvape e ayirdim, total de 10 a yakin juice deneyecem ve rainvape i ayiklamis olacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Bayağıdır ellemediğim, Cookies Star'a baktım yeniden. 1 aydır demlemede.

İsim : Cookies Star - Buharistan
Mensei: TR
Aroma : Kurabiye
VG : 75
Nikotin : 12mg
Tank ve ayarları : 0,5 Ohm - iJust2
Yorum : Buharistan'ın best of u sanırım. İlk denediğimde şöyle böyle demiştim ki, o 6mg nic ti sanırım. 12 mg ağır gelir diye demlenmeye bırakmıştım. Şu an için gayet güzel. Aroma oturmuş, tam bir kurabiye tadı. 12 mg nicotin olmasına rağmen rahatsızlık hissetmedim. Normalde 3-6mg arası gidip geliyorum. Not vermeyin demişssiniz ama ben vericem adsfsfs..4/5
Alındığı yer : www.buharistan.com
Pati : DavidMills
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

CapN said:

Çok saol

Ben cuma günü siparişi veriyorum. 3 hafta içinde elimde olur diye tahmin ediyorum isteyen varsa haberdar etsin

abi one hit wonderlar icin mi? bizede var mı free spot :D

Toplam kaçtane getırebılır valizde acaba ? Bole bir problem yoksa getirtiriz sıkıntı yok. Cuma vericem amerikadaki adrese sipariş. 3 hafta sonra kuzen gelirken getirecek
Sosyal ağlarda paylaş

International shipping diyor ama ne bileyim, bir ay gecse gumrukten diger ay takilir gibime geliyor.

Dun occupy denemistim bu aksam Rainliquid Apollo, Gerge unuttu buralari ama yinede onun istedigi sekilde yaziyorum;

GERGE said:

İsim : Rainliquid Apollo
Aroma : Mentol/Mint, Hafif sweet ve cok az tutun.
VG : 70
Nikotin : 9mg
Tank ve ayarları : Griffin RTA (dual/spaced 10 wraps ni200 0.05 ohm - 225c 75w)
Yorum : Sekeri tam kivaminda hic baymiyor, mentol de ayni sekilde, cok az da tutun mevcut. Ferah bir icimi var, cok sicak icmemek lazim.
Alındığı yer (verilen linkte yoksa) :
Pati : Gladmir

Update:

Bu rainvape den cikmis mentol tabanli en iyi juice olabilir, baya baya tuttum, tavsiye ediyorum edinin mutlaka
Sosyal ağlarda paylaş

Occupy bana gelmedi, burdan sevenler oldu gerci. Bir iki kisi daha deneyecek ofis'te, seven olursa direk siseyi hibe edecegim.

Apollo tum gun icilebilecek bir likit, 3mg lik 1 sise daha siparis gectim, demlensin bir yandan.

Killed deneyecem iste dedigim gibi, puro aromali diyor, buyuk ihtimal baygin tutun aromalidir, bunuda hibe ederim heralde birine.

Ardindan yarindan itibaren 5ml lik deneme likitlerine gececem, pazar a kadar Rainvape i bitirmis olurum :)

Bu arada Abyss/Muz dinlenmis olur iyice, onlara gecerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...