Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ESF leş bir forum.
1'e 3 karla mal satıyorlar ama saygı sevgi kardeşlik lafları havada uçuyor.

Forum tedarikçilerini korumak diye de bir mantık uydurmuslar, adamlar bilgi paylaşmıyor ancak ÖM ile tanıdıklarına yolluyorlar.

Bir de her yerli markanın yalakaları var orda. Efkar bok aromalı likit yapsa ona bile mükemmel olmuş diyecek kafalar var. Paylaşılan bilgiler de sağlıklı olmuyor.
Ben Efkar'ın 1-2 likite kötü dedim, afaroz ettiler hemen :)
Sosyal ağlarda paylaş

Favorilere eklemişim şöyle birşey

http://www.e-sigaretnederland.nl/a-37782293-2554448/e-liquids-capella/capella-proefpakket-a-11-flesjes/

11 tane capella aroma 25 euro. 11 x 10ml

Aynı site 100ml Capella aromayı 15 euro ya satıyor.

Daha ucuz yoktur heralde.

%21 de Kdv var hatta, bizim sipariş de bunu düşmeleri lzm.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Favorilere eklemişim şöyle birşey

http://www.e-sigaretnederland.nl/a-37782293-2554448/e-liquids-capella/capella-proefpakket-a-11-flesjes/

11 tane capella aroma 25 euro. 11 x 10ml

Aynı site 100ml Capella aromayı 15 euro ya satıyor.

Daha ucuz yoktur heralde.

%21 de Kdv var hatta, bizim sipariş de bunu düşmeleri lzm.

Bunlar aroma degil yalniz likit
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar, Gölge likitlerini ben hazırlıyorum =)

Çok zamandır Pati'ye girmemiştim, açıkçası Pati'den bu kadar ilgi görmek ve likitleri beğenmiş olmanız çok hoş. Seru'nun attığı mailden beri konuları okuyorum =) Logonun aslında Pati ile doğrudan bir ilgisi yok, 10 yaşındaki şapşik kedimin adı ve kısıtlı hayal gücünün ortaya çıkarttığı bir şey.

Pati'ye UO - SNN zamanı girmiştim (hatta sanırım o zaman sitenin adı da UOTR gibi bir şeydi), 2006'da UO serveri açınca da coşkulara gark oldum. Pati keyifliydi hep, uzun zamandır girmememe rağmen her zaman aklımda Ultima oynarkenki keyifli ve nostaljik anılarla yer almıştır.

Seru said:

abizci tatilden gelmiş var mı indirim kodu?

Hehe =) Bu durumda süpersonik yaratıcı bir kupon adı olan 'pati'yi girdiğinizde, %10 indirim alacaksınız, 150 tl ve üzeri alış verişlerinizde de kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Son olarak buradan mesaj attığınızda dönmem/görmem zaman alabilir o yüzden direk sayfadan iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Görüşmek üzere =)
Sosyal ağlarda paylaş

VG ve PG'yi Kimetsan'dan alıyorum, pek çoğunu denedim ancak en keyif aldığım Kimetsan oldu, sonrasında tozlu/yağlı tat bırakmıyor. Gerçi bu dediğim kişisel bir durum da olabilir emin değilim =) Nikotin olarak JB kullanıyorum.

Aromalarda ise açıkçası direk marka isimleri vermek istemem, zira neticede yaptığım şey olanları birleştirmek. Ancak kullandığım tüm markalar diacetyl free ve doğrudan e-sigara aroması olmak üzere üretilmiş aromalar.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bir istegim var o zaman. Sisenin uzerine uretim tarihi de yazilsa daha iyi olur. Ben kendim aldigim tarihi yaziyorum ama daha bir etetik durur yani =)

Şu an için uygulanabilir değil tarih sistemi ancak yakın zamanda likitleri demli şekilde listelemeyi de planlıyorum. O durumda tarih yazacak hepsinde, etiket sistemi de değişecek biraz =)
Sosyal ağlarda paylaş

samael said:

VG ve PG'yi Kimetsan'dan alıyorum, pek çoğunu denedim ancak en keyif aldığım Kimetsan oldu, sonrasında tozlu/yağlı tat bırakmıyor. Gerçi bu dediğim kişisel bir durum da olabilir emin değilim =) Nikotin olarak JB kullanıyorum.

Aromalarda ise açıkçası direk marka isimleri vermek istemem, zira neticede yaptığım şey olanları birleştirmek. Ancak kullandığım tüm markalar diacetyl free ve doğrudan e-sigara aroması olmak üzere üretilmiş aromalar.

kullandığın aroma miktarlarını konusunda da bilgi alabilir miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

samael said:

Merhabalar, Gölge likitlerini ben hazırlıyorum =)

Çok zamandır Pati'ye girmemiştim, açıkçası Pati'den bu kadar ilgi görmek ve likitleri beğenmiş olmanız çok hoş. Seru'nun attığı mailden beri konuları okuyorum =) Logonun aslında Pati ile doğrudan bir ilgisi yok, 10 yaşındaki şapşik kedimin adı ve kısıtlı hayal gücünün ortaya çıkarttığı bir şey.

Pati'ye UO - SNN zamanı girmiştim (hatta sanırım o zaman sitenin adı da UOTR gibi bir şeydi), 2006'da UO serveri açınca da coşkulara gark oldum. Pati keyifliydi hep, uzun zamandır girmememe rağmen her zaman aklımda Ultima oynarkenki keyifli ve nostaljik anılarla yer almıştır.

Seru said:

abizci tatilden gelmiş var mı indirim kodu?

Hehe =) Bu durumda süpersonik yaratıcı bir kupon adı olan 'pati'yi girdiğinizde, %10 indirim alacaksınız, 150 tl ve üzeri alış verişlerinizde de kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Son olarak buradan mesaj attığınızda dönmem/görmem zaman alabilir o yüzden direk sayfadan iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Görüşmek üzere =)

tam da sipariş veriyodum şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...