Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burcu Bakdur

fenn

Öne çıkan mesajlar

random ortadoğu ülkesinin 20 senelik goygoylarını "kız"lara söyleterek iş yapan youtube kanallarıyla entertainment ihtiyacını gideren arkadaşları, ingilizce kurslarına yazıldıktan sonra john olivera stephen colberta falan bekleriz

manyak laf manyak laf

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/824/614/efa.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Bu kanalı aslında bu abla(neydi be adı güzel de bir ismi vardı kızın) kurup bu kadar izleyiciye çıkardı
http://www.youtube.com/watch?v=dgV6PTPNMVk
Sonra Burcu hazıra kondu eski standardı yakalamaya çalışıyor, metinleri de ekip yazıyor.

bu abla daha samimi gibi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

hewal hewal, dovlet bise bahmiyir. tece bisi istemiyiir. hadi bu kanali bolelim!

demedikleri icin buyuk ihtimalle...

kurt fasizmi nedir?

Dunyada senin fasist dusuncelerine karsi duracak tek insanlar Kurt ve Ermeniler degil o ruyadan uyan ilk once. Sen sadece fasist olan Turkler'in yaninda durabilirsin ama Turkler'in fasist olmayanlari + butun dunya senin karsinda durur, dolayisiyla benim Kurt olma ihtimalim senin Turk olmama ihtimalinden cok daha dusuk su bir kafana girsin.

Belki kendi akil sagligin icin beni Kurt olarak siniflandirip gecmissin ama mizah amacli yazdigim alakasiz konulu birseyi etnik ve ideolojik bir kimlikle yazilmis farzedip laflar hazirlaman zavallica. Kurt fasizmini degil seni bu laflarla summonlandiran butthurtu tartisalim bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

dasaaa said:

hewal hewal, dovlet bise bahmiyir. tece bisi istemiyiir. hadi bu kanali bolelim!

demedikleri icin buyuk ihtimalle...

kurt fasizmi nedir?

Dunyada senin fasist dusuncelerine karsi duracak tek insanlar Kurt ve Ermeniler degil o ruyadan uyan ilk once. Sen sadece fasist olan Turkler'in yaninda durabilirsin ama Turkler'in fasist olmayanlari + butun dunya senin karsinda durur, dolayisiyla benim Kurt olma ihtimalim senin Turk olmama ihtimalinden cok daha dusuk su bir kafana girsin.

Belki kendi akil sagligin icin beni Kurt olarak siniflandirip gecmissin ama mizah amacli yazdigim alakasiz konulu birseyi etnik ve ideolojik bir kimlikle yazilmis farzedip laflar hazirlaman zavallica. Kurt fasizmini degil seni bu laflarla summonlandiran butthurtu tartisalim bence.

cok gozyasi dokmussun, "forum bisi istemiyiir" falan yazmissin saniyorum.

okumadim, vaktim yoktu. uzgunum ama birilerinin kazdigi hendegin, yaktigi devlete ait araclarin is makinesinin, atm memuru eslerinin parasini odemek icin cok calisip vergi vermem gerekiyordu.

opuyorum seni yine de fasizan dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

cok gozyasi dokmussun, "forum bisi istemiyiir" falan yazmissin saniyorum.

okumadim, vaktim yoktu. uzgunum ama birilerinin kazdigi hendegin, yaktigi devlete ait araclarin is makinesinin, atm memuru eslerinin parasini odemek icin cok calisip vergi vermem gerekiyordu.

opuyorum seni yine de fasizan dostum.

Gozyasi dokmek degil agzinin payini vermek o. Okumaya vaktin yoktuysa bunu yazmaya da yoktu. Yetersiz adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...