Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[TFC] eski team fortresscılardan kim kaldı? :)

elma

Öne çıkan mesajlar

takım oyunu şeklinde oynadığımız zamanalrda oldukca zevkliydi başka bişi oynamazdık walla sabaha kadar TF sonra cs cilerden bazıları oyun mantığını deiştirmeye çalıştı ezik ezik flag taşıyan adama bomba yapdırmalar kıçına roket atmalar bide NWo klanındaki bazı arkadaşlar nedense dial up bazışeyleri yapılmasınıı hazmedemediklerinden baya bi OGC damgası vurmuşlardı.nese eski güzel günlerdi. UT2K4 team olarak oynansa eminim tüm eski TF cileri,n hoşuna gidecektir.serverları genelde boş
Sosyal ağlarda paylaş

üşendim valla formattan sonra oynamaya
kasmak ta istemiyorum[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

angelofdeath'in dediini anlamadım biz (nwo) mi millete ogc damgası vurduk?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

sen sus bakiim
bitch seni :P
Sen arada sırada girerdin zaten eskiden clandan clana atlardın arada[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...