Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[TFC] eski team fortresscılardan kim kaldı? :)

elma

Öne çıkan mesajlar

DARK-KNIGHT[RE] den saygılar:).Eskiden deli gibi oynayanlar arasında bende varım ama artık oyun benim için çok monoton olduğu için arada oynuyorum.Ah ah csye abanıcaklarına tfye abansalardı keşke.Şu anda beni mixte Stormtrooper yada [TcT]DK olarak görebilirsiniz,ama dediğim gibi arada giriyorum artık.Daha çok cod,jk2,ja,ragnarok oynuyorum şu sıralar.[signature][hline]Darkness crushes the world...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smooth, 16 Temmuz 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
[TcT]DJA da buralarda daha :)
Eskıden snn fln cok oynardıg medic falan vardı hatta ama dokuldu hepsi :p
Bu aralar bazen mix in serv ında toıplanıoz 5 6 kısı ama o da zor Zaten serv a bisiler olmush :)

la?!? DJA?!??[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

+ ben warm işte
eski [TcT] bi ara WwW vs...

en son -7-Nottingham dım..
halada öleyim ya neyse

en son çırpndm clanla ilgili geçen yaz uraştm didindm durdm sora adam olmicaını anladm ve salla dedim
artk tf öldü geçmiş ola[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Steam için tavsiyem 600 kb olan steam arayüzünü çektikten sonra steamden oyunları indirmenizdir. Çok yüksek hızlarda oyunları çekebilirsiniz.

edit by Bonecrusher: mesaj quotelarkan hata yapmışsın, benim mesajımı quotelamışsın, ancak benim yazdıklarımdan sadece steam ile ilgili birşey söylemişsin, bu yüzden quote gereksiz ve çok uzun kalmış, ben de sildim.[signature][hline]Only privates can be hero!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 22 Temmuz 2004 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mesela ben de manuyu hatırladın ne günlerdi be off ya off[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar arada bi "jolt.co.uk" ve "pc zone steam TFC" serverlarına giriyorum. Özlemişim sniperla adam parçalayınca çıkan sesi. :)

said:
Bonecrusher, 10 Temmuz 2004 19:07 tarihinde demiş ki:
mix için:
1- gidiyorsun orjinal half-life satın alıyorsun.

Belki bilmeyen vardır ; Eğer HL2 kuponu veren bi ATI ekran kartı aldıysanız o key ile HL sunucularına da girebiliyorsunuz. Bende 3 aydır duruyordu kupon daha 15-20 gün önce öğrendim bu keyin steam ile de kullanılabildiğini.[signature][hline]Usta - Master Architect & Artisan & Merchant ( Eclipse )
Sosyal ağlarda paylaş

ee steam le devam edecek sistem o zaman[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...