Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karın kası yapmak ???

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

İnanılmaz şekilde yağ bağladığımı farkettim çok hızlı bir şekilde kilo almaya başladım.
gidişim gidiş değil vallahi.

karın bölgem düz gözüküyor ama çok fazla yağ var oturunca Michelin lastiklerindeki o adam gibi oluyorum kat kat.

Karın kası için ne yapabilirim mekikden başka ?
ama 3 bölgeyi de çalıştırmak istiyorum...[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

yere yat ayaklarını düzenli olarak kaldır ve indir 10x3 le başla daha sonra "lan çok kolay geliyo 10" dediğin zman 15 yaparsın öyle öyle arttır, bunda zorla karnın gerçekten çok yanacak çünkü.
daha sonra mekik yan mekiklerle yandaki yağları eritebilrsin, onlar bazen çok fazlaysa (bendeki gibi) ortaya toplanıyor, ortadakileri de düz mekikle kısa kısa yukarı çık inme değmesin sırtın yere
başkaa, valla bunları yap gerçekten ii olr yani, 2 ayda ben ilerleme kaydettim, tekrardan başlicam bu ara boşladım.[signature][hline]wtf?
Sosyal ağlarda paylaş

body ama gidis zamanlarını aksatmadan surdurebilirsen faydasını kısa zamnda alırsın.

ama illaki evde calıscam vs diorsan farklı yollar gene derim.mekik gibi ama mekik oldunu sana belirtmicek turden ohmhm mesela yataga uzan havaya top at kalkarak tut :p vs bole seyler[signature][hline]icqmsn
cs:mutos[cVk]
siteniz icin yıllık ucuz reklam @sarisayfalar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...