Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK PC

Sunwalker

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaşlar,

Çocukların aralarında yaprıkları kavgalardan bıktığım için evdeki pc yi satmaya karar verdim.

Donanım bileşenleri;

Anakart: MSI P7 P55D-E DELUXE SLI

İşlemci: INTEL I5 760 (Cooler Master Hyper 212 EVO soğutucusu ile)

Ekran Kartı: Asus Twin Razor GTX 660 ti (2 adet - sli ready)

Ram: Corsair XMS3 6GB (3x2GB) DDR3 2000 MHz

Sistem HDD: WD VelociRaptor 250 GB - 10.000 rpm

Data HDD: WD 750GB

PSU: OCZ Fatality 750W

Kasa: Thermaltake Tsunami Dream (yan giriş anahtarı kayıptır, bir üst pencere takıp çıkarılan blueray player yüzünden açıktır)

Ekran: Viewsonic 27" Full HD HDMI girişli Monitör (koruma bandında çizik mevcut, görüntüye etkisi yok, ekran kapalı halde bellidir)

Klavye: Logitech G105

Mouse: Redragon MMO Mouse

Kulaklık: Sades 7+1 USB Sorround

Fiyat 3600 TL. Yanında 2+1 mikado ses sitemi hediye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sum said:

Bu fiyat ne ya kufur gibi, karganin yavrusu gozune kuzgun gelirmis misali.normal de ederi 4000 de cizikten,kayip anahtardan uygun tutmussundur kesin, asil meslek 2.nci el oto satis heralde zira fiyat artis endeksin o bolgeye paralel gibi.

Harbiden fazla olmuş fiyat, revize etmek lazım :D Blue jean işi yapıyorum, ikinci el oto işi yapan bir eniştemiz mevcut lakin '_'
Sosyal ağlarda paylaş

Sum said:

Bu fiyat ne ya kufur gibi, karganin yavrusu gozune kuzgun gelirmis misali.normal de ederi 4000 de cizikten,kayip anahtardan uygun tutmussundur kesin, asil meslek 2.nci el oto satis heralde zira fiyat artis endeksin o bolgeye paralel gibi.

Harbiden fazla olmuş fiyat, revize etmek lazım :D Blue jean işi yapıyorum, ikinci el oto işi yapan bir eniştemiz mevcut lakin.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

fiyatı görünce yanında çocukları da veriyorsun sandım.

Onları alayım dersen üstüne ben para veririm :D İkisi de terminatör ^_^

Fiyat 3.000 olarak revizedir. Yanında orjinal kutulu pc oyunları da vereceğim. Guildwars 2 (hesapla birlikte 80 ele var içinde ascended gearli), Starcraft2 (ana oyun + swarm), witcher 3 ve bi kaç oyun daha var işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...