Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olay yaşadığım taksiciyle denk gelmem

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

Yani böyle rastlantı görmedim, balgattan kızılaya giderken taksicinin biri kural ihlali yapa yapa geliyordu, bunu gördüm yol vermedim dellendi bu, sonra önümdeki aracın önüne geçti, bende gıcık oldum sanki yolların sahipleri, geçtim onun önündeki aracın önüne, baktım bu tekrar geldi önüme geçti 4lüleri yaktı altındaki hyundai ile benim x1i geçmeye çalışıyor aklı sıra, yol vermeyince zaten sağ şerit tıkalıydı delirdi arkada

asıl mesele aracı kocatepenin ordaki otoparka bıraktım, kız arkadasımla bulustum ve havaşın kalktığı yerin ordan taksiye binelim yürümeyelim diye düşünüyordum, bindik işte adam keşke yürüseydiniz falan söylendi hani kısa mesafe, ne bilim bu tripli tripli sürüyordu, sonra bana diyor saçım döküldü bu taksiciliği 3 yıldır yapıyorum falan dert yandı, sonra bir afra tafralı hareketlerinden küşümlendim ama hani kısa mesafedir diye böyle yaptıgını düsündüm, neyse indik bi baktım plaka ve lastiklerinden tanıdım bana dalaşan kekoymuş, galiba beni tanıdı ondan afra tafra eli başı ayrı oynuyordu araçtayken ahahah böyle rastlantı ummuyordum, ha laf söylemezdi zaten yanına oturdugumda bana bakarken kafasını kaldırması gerekiyordu, plakası 06 t 200 mü neydi görürseniz kornaya basın zaten sizi geçmeye çalışır, yol vermeyin serefsize haha
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

günde milyon kere takışıyordur o trafikte, sanmıyorum seni özellikle aklında tutacağını. 5 dakika sonra görse hatırlamaz seni hatta sdsfds

ya lastikleri hani dışa doğru oluyor garip bişey yapıyor ya bunlar işte öyleydi, plaka ve lastik yapısı tanıdık geldi, cünkü adam sürekli laf sokma çabasındaydı hatta 'bugün bi olay yaşadım tüm günüm stresli geçti'dedi. bende kızılay trafiği haklsınız falan dedim, hatta kız arkadasım bile piskopata denk geldik yol kısa diye tavırlıydı falan diye geçiştirdi ama ben hala böyle denk geldiğime inanamıyorum belki manyagın biri olsa bıcak falan cekerdi, ne bilim bir daha böyle bisey olursa farklı model taksiye binmeye çalışırım haha hala şaşkınım yani
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

beyaz masa'ya şikayet et, gerçi ankara'da bakıyor mu la.
la.

şunu önermişler taksici şikayet için, acaba polis taksiciyi durdurunca ne yapıyordur, bi daha olmaz memur bey deyip salıyorlar mı yani

ankaradaki taksiciler için şu şekilde bir yol izlenmelidir.

öncelikle olayın olduğu an hemen 155'i arayarak şikayette bulunun.
polisler birbirlerine telsiz anonsu çekerek taksiyi ilk gördüğü yerde durduruyorlar.

olayın ardından ise;
ilk önce, ankara şöforler odasını arayarak taksiyi şikayet edin.
şu anki telefon numarası 0312 212 60 60

ikinci olarak, alo 153 mavi masa hattını arayarak taksiyi tekrar şikayet edin.

son olarak sözüm tüm taksicelere değil, benim de taksisine bindiğim muhabbet ettiğim bir sürü taksici olmuştur. ancak tek tük de olsa ara sıra böyle şehir eşkiyaları çıkıyor. şikayet edin bu kişileri, şikayet edilsinlerki düzelsinler. hiç bir şey yapmadan buraya gelip taksicinin yaptığı orospu çocukluğu gibi başlıklar açmak ya da açılmış başlıklara bunları yazmak hiç bir işe yaramıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...