Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan the Destroyer - 28 Ocak Cuma, 22:00, CNBC-E

Sam

Öne çıkan mesajlar

arnie abimizin ekşın olayının krallığına terfisini sağlayan ve tüm zamanların en meşhur barbarı conan'ın bu filmini kaçırmayın.. ;)

özellikle conan'a hayatın anlamını sorduklarında verdiği cevaba dikkat edin.. 8-) (esasen cengiz han söylemiş galiba o sözü)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Ocak 2005 13:38 tarihinde demiş ki:
özellikle conan'a hayatın anlamını sorduklarında verdiği cevaba dikkat edin..

o konuşma conan the barbarian'da geçiyordu

To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of the women! (imdb)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

sahi ya, ben de diyorum "bu filmin ismi konan dı barbaryan değil miydi" kendi kendime.. :-) tüh, hayatın anlamını öğrenemeyecek gençlerimiz desene.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe açıkcası barbarian'da en güzel söz conan'ın babasına aitti

For no one - no one in this world can you trust. Not men, not women, not beasts. This you can trust.(kılıcı gösteriyordu burada)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

oofff tv karşısında uyuyakaldım reklamlar sırasında ya.. kaçırdım sonraki destroyerliğini.. arnie gibi conan bir kere gelir dünyaya..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bu zaten ikinci filmi serinin.. :-p ilki conan the barbarian, çocukluğundan efsaneleşmesine kadarki olan dönemi anlatıyor. bir de bundan sonra red sonja çekildi, onda da yardımcı rolde oynadı arnie conan rolünde..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ama efektlerin ne akdar geliştiğini goruoruz arkadaşlar şole bi izleyince o kuş efekti tam bir faciaydı:)ayrıca kayık sahnelerıde montaj oldugu bariz belliydi amma ilerlemiş teknoloji be:)[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

Learn to Obey before you Command....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...