Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Captain America: Civil War (2016)

scorch

Öne çıkan mesajlar

new york nereden geldi?
elinde cantasi ile grand central'dan cikan herkese "adam niyorklu" diyeceksek en hakiki newyorklu benim, ben newyorklunun daniskasiyim yahu!

koylu bu adam, filmde kendi adi geciyor diye kazanacagini saniyorsa cok yaniliyor. bir gun teknoloji ve dostlugun gucu yuzunde tokat gibi patlayacaktir elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin ortasında hep birlikte kapıştıkları kısım herhalde Marvel filmlerindeki en iyi aksiyon sekansıydı.

Film genel olarak iyiydi de kötü karakterin ulaşmaya çalıştığı şey saçma geldi.

Hani öyle bir kayıdın varlığını biliyorsa içeriğini de biliyordur; bu kadar uğraşmak yerine olayı Stark'a anlatabilirdi. "Kanıdın yoksa inanmam" şeklinde bir tepki göstereceğini sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Çok çok iyiydi ya film. Bu kadar karakter koyup hem hiçbirini arkada bırakmayıp hem de çok güzel Captain America filmi yapmışlar. Bu bir Winter Soldier iki, bence de Marvel'ın en iyi filmleri olarak.

Black Panther da Spider Man'de olmuşlar baya. Castingdi, kostümleriydi, aksiyonlarıydı yardırdılar.

Agents of Shield'le de bu sefer hiç bağlamaya kasmamışlar. Bari filmde bi inhuman lafı geçeydi.

izlemeyen bakmasın

Bucky'i geri dondurmalarını sevmedim bi. Direk Wakanda da kalsaydı işte yine donmadan.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk yari sikiciydi bence hep konusma vardi
ikinci yari bol aksiyonlu guzel bu arada

bu filmlerde mantik aranmaz ama bisi sorcam

kafaisnda elmas olan eleman var ya, en gucluleri o degil mi? neden herkesi pataklayip kavga etmeyin lan demiyor? thorun cekicini fln tutabiliyordu hatta, tanri gucunde degil mi adam

bir de bu kadar onemli olaylar olurken hulk ile thor niye gelmiyor, hatta loki de iyi olduydu galiba en son o da geleblirdi

Sosyal ağlarda paylaş

thor hulk

Loki, Odin kılığında Asgard'ın başında işte. İyi filan olmadı. Thor'da bi olaylar dönüyo Asgard'da diye vision gördüydü Age of Ultron'da, onu kontrol etmeye gitti işte. Hulk nerde belli değil.

Vision'da işte harbiden saldırmaya kalktığında öldürüyodu az kalsın. Fazla güçlü diye geride kalıyor heh.

Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Sparkcaster said:

şimdi çözümleme yapıyorum da en iyi marvel villain i bence bu filmdeki

zemo hep basarılı ve klinik anlamda piskopat bi adamdı zaten.

ben dahada bağlarlar asıl karaktere diyodum film ilerledikce ama nednese bıraktılar karakterin pesini

Çünkü adam brühl, diğerlerinden kat lat fazla oyunculuk yeteneği var :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...