Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.4.0

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Hard + Rift giriyosunuz abi, 4 5 saate tek başına 70 oluyosunuz. Ben 1 pazar günü oldum. Sonra zaten paragon uçuyor, 1 saatte 40 oldu paragon. Ben level kasarken pazar günü afedersiniz öküzün biri 630 paragon wizard ile grup arıyorum yazıyodu. Bu sezon 2k paragon gorucez herhalde :).
Sosyal ağlarda paylaş

demon hunter ve wizard coştu diyolla.

ben şu an shadow setle 2milyar impale ata ata sadece champ ve elite keserek gidiyorum (torment 8 rift ve eşiti grift)

ama uygun kanai buffları olan itemı olan arkadaşlar unhallowed seti ile vengeance fire build ile 20 milyar ata ata gezdiklerini iddia etmekteler
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Hard + Rift giriyosunuz abi, 4 5 saate tek başına 70 oluyosunuz. Ben 1 pazar günü oldum. Sonra zaten paragon uçuyor, 1 saatte 40 oldu paragon. Ben level kasarken pazar günü afedersiniz öküzün biri 630 paragon wizard ile grup arıyorum yazıyodu. Bu sezon 2k paragon gorucez herhalde :).

abi rift için adventurelerden düşen gem gerekmiyor muydu? lak diye sezonluk karakterle girebiliyor muyuz? en son 2. sezon oynamıştım karıştırmış olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır işin "check yoy privilege" kısmının farkındayım, ne kadar entitled insanlarız, beleş bişi veriyolar niye daha fazlası değil falan ama, kolaylık varken insan alt kasmaya harbi üşeniyor böyle de ya altları tamamen öldürdüler yani. Bu saatten sonra artık anca wizard ın gear i tamamlarsam bir gün shard biriktire biriktire seti tamamlayıp öyle başlarım alta.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Taş kalkmış ya laaak diye giriliyor rifte. Grift için lazım taş bi o da 70'teki bosslardan düşüyor. Bir de empowered rift çıkarmışlar, ortaya para koyuyo herkes, gemi upgrade norma griftte 3 hakken, empowered'ta 4'e çıkarmışlar.

off çok iyi haber. ne oynayacağıma karar versem başlıcam da bir türlü kara veremedim. monk nasıl? illa wizard mı oynamak lazım??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...