Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su dokuldu / laptop calismiyor

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

apple'da apple store hariç bütün yetkili servisler 30 lira arıza tespit ücreti alıyo. arıza tespiti de yapmıyolar bence. bana mlb ve flex cable arızası var dediler, cıngar çıkarmama rağmen tam detay vermediler. nerelerinde, hangi bağlantılarında arıza var vb hiçbir detay vermediler doğru düzgün. fişe takılıyken çalışan bilgisayara 1800 lira masraf yazdılar (komple anakartı değiştirmemiz lazımmış). halbuki anakartta oksitlenen bölgeleri 96lık isopropil alkolle temizleyip aleti sıkıntısız hale getirmeyi başaranlar var. ama apple tamirat yapmıyomuş politikaymış bıkbık

apple store'a da götürdüm, orda da başka oksitli yerler varsa onları da değiştirmeyi öneririz, daha da fazla masraf çıkar dedi bana cinyıs abi. ya bigün yeni laptop almayı kafaya koyunca bunu açıp temizlemeye çalışıcam, bozulursa yeni laptop alıcam. ya da böyle kullanmaya devam edicem. belki okutabilirsem iyi bi paraya satarım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Bizimkiler silkmeye yer arıyo şu laptobu us apple a götürsen hem çok daha az para ödersin hemde adamlar senle o kadar ilgelinirki hani aynı parayı versende dersinki ulan deydi en azından adamlar ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyo ve hep güler yüz bi kere iphone götürmüştüm us de satış danışmanı olan eleman iş güç bıraktı 1 saat boyunca sorunu çözmeye çalıştı ve çok yardımcı olup sorunu mu da halletmişti.

EDİT:Hatta para falan da almayıp kırık olan arka camı değiştirmişti iphone 4 ün
Sosyal ağlarda paylaş

peki yetkili servisi hiçbir şekilde tamirat yapmadığı için dava etsem kazanır mıyım? bana kazanamam gibi geliyo ama yine de bi sorayım. çünkü abartı saçma bişey tamirat yapmamaları. dişçinin dolgu yapmayı reddetmesi gibi. sadece söküp implant yaparım kardeş dese karşımda dişçi böyle hissederdim sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

12" mb eğer evde zibilyon tane son model apple yoksa çok mantıksız, 11" mba daha mantıklı bence. Mbp da bilgisayarla para kazanmıyosan mantıksız

En temizi mba 11 ya da 13. Bu arada dell'in bi ultrabooku varmış mba gibiymiş falan ama baktım bi tipsiz göründü gözüme
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...