Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan The Destroyer (28 Ocak Cuma, CNBC-e)

Eraqrest

Öne çıkan mesajlar

Daha çok var ama biz "Croom!!" nidalarıyla bekliyoruz.

Arnold abimizi bir de kılıçla görelim.

Tabi 28 ocak aslında çarşamba değil, cuma oluyormuş (bak sen) kusura bakmayın, heycandan olsa gerek, ghaldszar bi' el atarsa..[signature][hline]Ee nolcak şimdi?

[Bu mesaj Eraq tarafından 07 Ocak 2005 01:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sizin partiyi crom aldı götürdü.. :-p

adam hem kadim, hem arnılt, şansın yok arcane.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
eh böyle bir ay önceden başlık açarsanız insanın aklında mı kalır.. en fazla iki gün önceden filan açmak lazım..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

film daha bugün oynayacak, nesini arattırsaydım yani mantıklı geliyor mu size? :)

kedi'nin "kendi sitemde başlık açmaya korkar oldum" dediği gibi bir durum oldu, site benim değil, üzerime de kurulmadı ama konu aramayı da bugün öğremedim.. :-)

düzeltme..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 28 Ocak 2005 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...