Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boiler Room Londra'da Türkiyeden Gantz çalıyor şuan (Canlı Yayın Linki)

Aruzyon

Öne çıkan mesajlar

Dubstep aşırı çok sevdiğim için herkes bana Gantz ile tanışıyor musun Pixie'den diye soruyordu. Bırak tanımayı hiç dinlememiştim bile, bir şekilde hiç denk gelmemişim. Sonra bir gün Pixie'de çalacağını görünce önce evde bir setini açıp bedendışı zamanda devinim müziklerini dinlerken. Sonra bedenime geri dönünce kalkıp gittim çaldığı yer Pixie'ye.

Dışarıda bir dj arkadaşımı gördüm masasında iki kız ve bir erkek vardı. Bu gece Gantz çalıyormuş tanıştırsana beni dedim. Masada diğer iki kızla gülüşen diğer kişiyi gösterdi.

"Selam Gantz ben Noyan" dedim .
- "Oha abi dişlerin ne güzel" diye bi şaşırdı chrome ile upgrade edilmiş köpek dişlerimi görünce.
- " Senin de müziklerin çok güzel tebrik ederim" dedim.

Gülüp el sıkıştık. Bu da böyle bir mini hikaye araya.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

"Selam Gantz ben Noyan" dedim .
- "Oha abi dişlerin ne güzel" diye bi şaşırdı chrome ile upgrade edilmiş köpek dişlerimi görünce.
- " Senin de müziklerin çok güzel tebrik ederim" dedim.

Gülüp el sıkıştık. Bu da böyle bir mini hikaye araya.

moriarty said:

sonra bizim yanımıza geldi ulan dişlere tırnaklara bak ne kekolar var ya ehueueuhehue dedi

aquila said:

sonra da benim yanima geldi, abi 1 lira var mi karsiya gecicem dedi, sktrla dedim.

manve said:

1 lira bulmus galiba, sonra benim yanima geldi kadikoyde, abi bir bira da bana soylesene dedi. soyliyim gec otur dedim

Ahahaha of ya ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

gantzı çok seviyordum. sarsıldım şu anda senin kırom dişlerini beğendiği için.

Sen de yaptır seninkileri de beğenir dicem de boşver Emir'i bazı kızlar bayılıyor... Akıllarına ilk gelen şey "of ısırsa benim oramı buramı" diye gözlerinden okunuyor.. Bazıları gözlerini kapatıp direk boynunu açıyor ama ben kanı boyundan değil bil bakalım nereden emmeyi seviyorum diye diye ...
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

Dişlerinin chrome ile "upgrade" olduğunu nereden çıkardın? Deforme edilmiş, tek ihtiyacı mekanik temizlik olan evrimsel olarak çok başarılı biyolojik bir materyali sikimsokuk bir krom alaşımıyla nasıl upgrade ettiğine inanabiliyorsun ki? Çok acaip. Bütün dişlerini söktürüp implantla ağzını apgreyd et bence sen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...