Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iso dosyalarını acmak?

CriZz

Öne çıkan mesajlar

Bugun 4 cdlık bır oyun yukledım 4 dosyada ıso olarak geldı rarla acmak ıstıyorum ama bırıncı cddekı rarı acıp okuyor cd 2 ye geldıgı zaman cdnızı takın dıyor bılgısayarda acılmıs halde olmasına ragmen cd 2 dekı ınstall exe dırek cdyı ıstıyor napmam lazım yanı 2ıncı dosyadakı tum bılgılerı nero ıle cdye yazmayı denedım oda bı ıse yaramadı hangı metotla cdye yazmam gerekıyor 2ıncı cd oldugunu anlasın ve ıso dosyasını acsın sımdıden tessekuurler[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler nero ıle yaptım dedınızı ısoları normal oyun cdsı gıbı gormeye basladı ok ama sımdı sole bı sorun var cd 3 dekı rarlı halını bılgısayara atıp neroda cevırmeye calısınca cd3 koplanamıyor verı hatası (dongusel artıklık denetımı) dıe bı uyarıyla karsılasıorum ve hata verıo buna nasıl bır cozum bulabılırm[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Daemon Tools öneririm hem bedavadır hem de bütün yazma korumalarını ve kalıp dosyası formatlarını (mdf, bin, iso, nrg...) destekler.

ekleme: Link eklendi.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.

[Bu mesaj Murk tarafından 28 Ocak 2005 03:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...