Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

tmm ama kimse biriyle evleniim die cikmaz
zaten genelde bunun sonunda ewlilik olmaz
ama adam gibi iliski olsun die cikilir.o zmn zaten gercekten adam gibiyse bir omur gecirmeye degerdir.
gerci bence o tarz erkeklerin hepsi zaten sahipli $u an
(bkz: owned )[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
We're so anxious to be together..together in Death..
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle katiliyorum
simdi bu saglam adamlar asik oluo aptal kizlara bunlar da oynuolar adamlarla sonra adam sonunda illallah edio bi daa asik olmam dio olan bize oluo a.k[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
Sosyal ağlarda paylaş

ewt ya mesela çok gördüm bunu adam darbe yio sora başlıo oda aynını yapmaya bnde sizin soyunuzla(kıslar) oynicam die
aaa bi bakıosun bu adam sana çatıo bu sefer gerçek aşık olan kıs perişan bi o.... hatun yüsünden zincirleme olayın b.ku çıkıo haksızmıyıkm?????[signature][hline]where are you to night?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
i_died_for_you, 21 Ocak 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
ewt ya mesela çok gördüm bunu adam darbe yio sora başlıo oda aynını yapmaya bnde sizin soyunuzla(kıslar) oynicam die
aaa bi bakıosun bu adam sana çatıo bu sefer gerçek aşık olan kıs perişan bi o.... hatun yüsünden zincirleme olayın b.ku çıkıo haksızmıyıkm?????

Tamamen katiliyorum
ama olaya anca $öle bi çözüm bulunabilir.
Hitler usulu katliam=) soyumuzun salak elemanlarini gaz odalarinda boomak =)[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
Sosyal ağlarda paylaş

ama bazi erkeklerde haketmio diil yani :-D ama genelde hatunun önceki iliskilerinden yarasi oluoo soora bunu yeni iliskilerine yansitio.. aha dio iste ex askim haydar bana söle söle yapti aynisini yeni askim hüsamettine yapicam dio :-)[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

Film bitti dagılın bakim..[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)

Ne Yapar Bu İnsan?
- c+ c# Scriptler Yazar
- Grafikle ugrasir
- Web design ile ugrasir
- Radyo yayınları yapar
- Kahve icip evde tarzan gibi dolasır
Sosyal ağlarda paylaş

aa undomiel imzanda ne farkediorum .. beybii coyyn mi in deettt :-) bak hem bende sewerim HIM ..!I died for u da sewermis :-P sende sefermissin... ewt ewt buldum biz salak hatunlari yok etme klubünü kuralim :-D ve ewet bazen cinsiyetmden utaniorm böle hatunlar yüsünden =)[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 21 Ocak 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
illa tanışcam diosan kendini belli edip işte suratına gülüp yada şöle bi göz kırpıp zarf atarsın ve beklersin.niyeti varsa bi şekilde gelir

olmaz ya bu yöntemler çok eskidi kro derler walla.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...