Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

Endoret ben dedim öyle olmaz diye ama Diablo dinlemiyor :)
eskidi göz kırpmalar fln
*!eskiler aklına gelir* (fazla karıştırmadan:) )
devir kibar erkek devri o eskidenmiş kadir inanır ayakları fln.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 21 Ocak 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
hitler- cim bak cocum
ben kendimden biliyorum ki böle bi durumda en basta kizi yalniz yakalayacaksin..yaninda 1 tane bile kiz varsa asla gitme..gotunun kalkikligi tutar senle dalga falan gecer sonra cok pisman olur orasi ayri bi mesele ama senin o güzel duygularin teomanin sarkisindaki gibi *!paramparca* olur
onun disinda bi de adam gibi gidip söle.seni kiro sanmasin.yawsak yawsak gülümseme asla.walla sonra kiro sanarsa bi anda tum hisleri biter.
bi de konusmaya karar verdiginde kararli bi sekilde söle.sizden cok hoslandim de.benim bi arkadasim dolmusta bi cocugun kendisine cok baktigini farketmis.kiz 2.durakta inmis.cocuk da 10.durakta mi ne incekmis öle konustuklarini duymus arkadasim.sonra cocuk,arkadasim inince gözleri parlayarak(ictenlikle) bizim kizin yanina gelmis sizden cok hoslandim demis.arkadasim "sevgilim olmasa cikardim valla" dedi.ictenligini hissettirmek cok önemli gordugun üzere.

hmm yanlızken konuş diyosun tmm yawşaklık yok :) yok ztn ben ağar biriyim öyle mallıklar yapmam ciddi ilişkilerin peşindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

@undomiel
Açıkçası ben tanımadığım birisinin yanına gidip direk sizden hoşlandım lafını tarzanlık olarak görüyorum :)
Bence sorunsuz bir tanışma olayı için ekstra bir olay olması lazim ilk sayfalarda yazmıştım. Mesela cafedeyken onun yakını bir yere oturman bir şekilde lafına atlaman fln.. şeklinde. Yada o garsona sipariş verirken lafa girmen gibi. Biraz sazanlık yapman gerekiyor. :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Endoret, 21 Ocak 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
@undomiel
Açıkçası ben tanımadığım birisinin yanına gidip direk sizden hoşlandım lafını tarzanlık olarak görüyorum :)
Bence sorunsuz bir tanışma olayı için ekstra bir olay olması lazim ilk sayfalarda yazmıştım. Mesela cafedeyken onun yakını bir yere oturman bir şekilde lafına atlaman fln.. şeklinde. Yada o garsona sipariş verirken lafa girmen gibi. Biraz sazanlık yapman gerekiyor. :)

abi oralar nasıl olacak ?
Sosyal ağlarda paylaş

bencede yalnız iken konuşmayı dene ve birde şöyle bir şey yap eğer hayır derse direk e tamam be fln deyip çekip gitme bir şey yokmuş gibi davran ne bileyim çıkmasan bile arkadaşıymış gibi davran bu uzun sürebilir belki ama neticesi olumlu olacaktır.
unutmaki herşey çıkmak değildir.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
@undomiel
Bence sorunsuz bir tanışma olayı için ekstra bir olay olması lazim ilk sayfalarda yazmıştım. Mesela cafedeyken onun yakını bir yere oturman bir şekilde lafına atlaman fln.. şeklinde. Yada o garsona sipariş verirken lafa girmen gibi. Biraz sazanlık yapman gerekiyor. :)

ben bi bayan olarak bu tarz bi erkele anca 1 hafta cikarim
hatta cikmam bile de ciksam da 1 hafta
farkindaysan hitler ciddi iliskilerin pesindeyim dio
yada ortak bi ark. bulcak cafenin garsonuna fln sorcak kim bunlar die bi sekilde tani$tirtcak kendini[signature][hline]Death bless me with you...
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
bencede yalnız iken konuşmayı dene ve birde şöyle bir şey yap eğer hayır derse direk e tamam be fln deyip çekip gitme bir şey yokmuş gibi davran ne bileyim çıkmasan bile arkadaşıymış gibi davran bu uzun sürebilir belki ama neticesi olumlu olacaktır.
unutmaki herşey çıkmak değildir.

*!oooooOoooOOOoooooOOOOoo*

reslemeyin ölmedim =)[signature][hline]Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

Endoret sen çok film izliorsun belli ne öyle garsondan bişi isterken lafa katıl fln sanki şöyle olacak
kız garsona : beyaz şarap alabilirmiyim
sen hemen : size tavsiyem buranın en güzeli şarabı kırmızı'dır fransadan geliyor :)
başlı başına senaryo olur bu olmaz.yani ortam olmaz zaten düşünsene kız su isteyecek sen atlayacaksın ne suyu kola iç der gibi :)
yok yok unut bu fikiri.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
Endoret sen çok film izliorsun belli ne öyle garsondan bişi isterken lafa katıl fln sanki şöyle olacak
sen hemen : size tavsiyem buranın en güzeli şarabı kırmızı'dır fransadan geliyor :)
başlı başına senaryo olur bu olmaz.yani ortam olmaz zaten düşünsene kız su isteyecek sen atlayacaksın ne suyu kola iç der gibi :)
yok yok unut bu fikiri.

kesinlikle katiliyorum[signature][hline]Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 21 Ocak 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
said:
@undomiel

ben bi bayan olarak bu tarz bi erkele anca 1 hafta cikarim
hatta cikmam bile de ciksam da 1 hafta
farkindaysan hitler ciddi iliskilerin pesindeyim dio
yada ortak bi ark. bulcak cafenin garsonuna fln sorcak kim bunlar die bi sekilde tani$tirtcak kendini

Hıms sen cafede bir vesile ile tanıştığın sonra 1-2 ay tanıma fırsatı bulduğun birisiylemi, yoksa yine cafede yanına gelip 'tanışabilirmiyiz' yada 'sizden hoşlandım' diye lafa giren sazanlarlamı ciddi bir şeyler düşünürsün?[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
yok yok unut bu fikiri.

abartmayalım okadar değil. :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
Sosyal ağlarda paylaş

Endoret undomiel ne demiş okudunmu?
said:
onun disinda bi de adam gibi gidip söle.seni kiro sanmasin.yawsak yawsak gülümseme asla.walla sonra kiro sanarsa bi anda tum hisleri biter.
bi de konusmaya karar verdiginde kararli bi sekilde söle.sizden cok hoslandim de.benim bi arkadasim dolmusta bi cocugun kendisine cok baktigini farketmis.kiz 2.durakta inmis.cocuk da 10.durakta mi ne incekmis öle konustuklarini duymus arkadasim.sonra cocuk,arkadasim inince gözleri parlayarak(ictenlikle) bizim kizin yanina gelmis sizden cok hoslandim demis.arkadasim "sevgilim olmasa cikardim valla" dedi.ictenligini hissettirmek cok önemli gordugun üzere.
[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

[Bu mesaj Xharloan tarafından 21 Ocak 2005 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
Endoret undomiel ne demiş okudunmu?
said:

okudum tabiki zaten bu yazısı üzerine yazdım :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
sen hangi cafelere takılırsın undomiel ben müthiş rp yaparım UO'da :)
ve devamlı internet cafelere giderim huyum kurusun.

walla burda antalyada computek e giderim de istanbulda cafeye gitmem[signature][hline]Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

yaa benm demek isteidigm o diil yani.kesiş gül gerekirse gozunude kırp.ama masasına gitme fln rezliik olur yani.tabi kıza göre deişiir ama dalga konusuda olabilirsin.bunu göze almak lzm.gerçi kaybetcek bişi yok ama sonuçta sürekli gördüğün kızsa hep aynı ortamda kötü olur :).ağırdan al diyorum ben.bırak o düşünsün senle nasıl tanışcagını
ayrıca ben bunları Hitler'e diyorum yani toicin tamamını okumadım :)

[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"

[Bu mesaj Diablo tarafından 21 Ocak 2005 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 21 Ocak 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
yaa benm demek isteidigm o diil yani.kesiş gül gerekirse gozunude kırp.ama masasına gitme fln rezliik olur yani.tabi kıza göre deişiir ama dalga konusuda olabilirsin.bunu göze almak lzm.gerçi kaybetcek bişi yok ama sonuçta sürekli gördüğün kızsa hep aynı ortamda kötü olur :).ağırdan al diyorum ben.bırak o düşünsün senle nasıl tanışcagını

AGIRDAN ALMASI GEREKEN ERKEK DEGILDIR ARKADASLAR
doganin kanunlarindan biri de budur asla unutulmasin![signature][hline]Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

hll diablo güzel söz söyledin hitler sen dyorsun kızda benden hoşlanıyor fln bence onunda biraz düşünmesine fırsat ver bir süre daha bekle bişi olmazsa dediklerimizi aynen uygula ;)[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...