Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

Eheh hitler sonuç nedir konuştunmu gidip? Yada başka bir yol buldunmu bizim yazdıklarımızdan?
Birde ekşi sözlükte üye alımı kapanmadımı?[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hitler-, 21 Ocak 2005 19:25 tarihinde demiş ki:
burdayım saolun arkadaslan o kadar çok şey yazdınızkı yazmaya zmn olmuyo hatta okumaya anca yetişiyorum :)

hitler noldu abicim ne alemdesin ayarttinmi hatunu[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
We're so anxious to be together..together in Death..
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hitler-, 21 Ocak 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
abi ayıp ediyosunuz bizde öyle yamuk olmaz
gittim kız kafede yok :)
bayram ztn gıdemıyorum bayramdan sonra gitcem bayramda gelmez diye umuyorum o yuzden gitmiyorum

olm olurmu öyle şey seviyorsan Allah'ına kadar seveceksin, gerekirse 7/24 bekleyeceksin çık dışarı çık çık bişi öğretememişiz sana ona yanarım ben. :)[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
said:
hitler-, 21 Ocak 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
abi ayıp ediyosunuz bizde öyle yamuk olmaz
gittim kız kafede yok :)
bayram ztn gıdemıyorum bayramdan sonra gitcem bayramda gelmez diye umuyorum o yuzden gitmiyorum

olm olurmu öyle şey seviyorsan Allah'ına kadar seveceksin, gerekirse 7/24 bekleyeceksin çık dışarı çık çık bişi öğretememişiz sana ona yanarım ben. :)

*çok etkilenir*[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hitler-, 21 Ocak 2005 19:29 tarihinde demiş ki:
hehehhehe abi durun daha ne sevmesi sadece hoşlanıyorum ama tam aşık olunacak kız o kadar tatlıki gülmek çok yakışıyor bi bana gülmedi ya ulann içecem bugün kederlendim.

hoba a$mi$in sen
at awrat braveheart =)[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hitler-, 21 Ocak 2005 19:29 tarihinde demiş ki:
hehehhehe abi durun daha ne sevmesi sadece hoşlanıyorum ama tam aşık olunacak kız o kadar tatlıki gülmek çok yakışıyor bi bana gülmedi ya ulann içecem bugün kederlendim.

bozma moralini içersen sen baştan yenilmişsin demektir pes etme.
o zaman şöyle diyelim hoşlanıyorsan Allah'ına kadar hoşlanacksın!!!

ne laf yaparmışım bende - yalnız diyenin imzasına bak :)[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

[Bu mesaj Xharloan tarafından 21 Ocak 2005 19:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
undomiel valla kendimi bir şey sanmaya başlıyacam :)
söyleyin bana gerçekleri hadi lütfen.

lol noluor bana bi acaip oldum
a$k mı yoksa?

senin annen bir melekti yawrim[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 21 Ocak 2005 19:30 tarihinde demiş ki:......
at awrat braveheart =) .

*!Kopar*[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Endoret, 21 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
said:
undomiel, 21 Ocak 2005 19:30 tarihinde demiş ki:......
at awrat braveheart =) .

*!Kopar*

i$te ben buyum ya =o)[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hitler-, 21 Ocak 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
abi ya napcam bilmiyom aranızda kız arkadasımız olan varmı ? en iyi kızlar anlar gibi geliyor bana varsa ona karşı böyle birşey olsaydı yanına gelip konussaydım eğer hoşuna mı giderdi ? yoksa kızar mıydı?

söle cocum ben warim bi de i_died_for_you var[signature][hline]We've waited so long..for this moment to come..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
said:
Diablo, 21 Ocak 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
illa tanışcam diosan kendini belli edip işte suratına gülüp yada şöle bi göz kırpıp zarf atarsın ve beklersin.niyeti varsa bi şekilde gelir

olmaz ya bu yöntemler çok eskidi kro derler walla.

walla gidip selam tanışalım.kaç şeker cart curt yapcağıma böle yaparım.bü gülücük yeterli diyorum ben ama karşıdakinin anlaması lzm tabi.[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 21 Ocak 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
said:
hitler-, 21 Ocak 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
abi ya napcam bilmiyom aranızda kız arkadasımız olan varmı ? en iyi kızlar anlar gibi geliyor bana varsa ona karşı böyle birşey olsaydı yanına gelip konussaydım eğer hoşuna mı giderdi ? yoksa kızar mıydı?

söle cocum ben warim bi de i_died_for_you var

durumu biliyorsun cafede oturuyoruz senle mesela bakısıyoruz devamlı ama o kızında benden hoslandıgından emınım sende benden hoslandın gelip konussam nasıl bir tepki verirsin ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
hitler- tam yerine düştün.
kibar ve sevenin halinden anlayan ben ve 2 kız derdine derman olacaz mrk etme.

Xharloan bu arada biz kibar erkegin alcakgonullusunu severiz

*ehuehu*[signature][hline]Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

hitler- canına susadın sanırım undomiel'e mi baktın sen yoksa benmi yanlış duydum.
bak attack verecem şimdi.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 21 Ocak 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
said:
Diablo, 21 Ocak 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
illa tanışcam diosan kendini belli edip işte suratına gülüp yada şöle bi göz kırpıp zarf atarsın ve beklersin.niyeti varsa bi şekilde gelir

olmaz ya bu yöntemler çok eskidi kro derler walla.

walla gidip selam tanışalım.kaç şeker cart curt yapcağıma böle yaparım.bü gülücük yeterli diyorum ben ama karşıdakinin anlaması lzm tabi.

Hehey.. her gülücüğe kanarsan işin var senin derim :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
Sosyal ağlarda paylaş

hitler- cim bak cocum
ben kendimden biliyorum ki böle bi durumda en basta kizi yalniz yakalayacaksin..yaninda 1 tane bile kiz varsa asla gitme..gotunun kalkikligi tutar senle dalga falan gecer sonra cok pisman olur orasi ayri bi mesele ama senin o güzel duygularin teomanin sarkisindaki gibi *!paramparca* olur
onun disinda bi de adam gibi gidip söle.seni kiro sanmasin.yawsak yawsak gülümseme asla.walla sonra kiro sanarsa bi anda tum hisleri biter.
bi de konusmaya karar verdiginde kararli bi sekilde söle.sizden cok hoslandim de.benim bi arkadasim dolmusta bi cocugun kendisine cok baktigini farketmis.kiz 2.durakta inmis.cocuk da 10.durakta mi ne incekmis öle konustuklarini duymus arkadasim.sonra cocuk,arkadasim inince gözleri parlayarak(ictenlikle) bizim kizin yanina gelmis sizden cok hoslandim demis.arkadasim "sevgilim olmasa cikardim valla" dedi.ictenligini hissettirmek cok önemli gordugun üzere.[signature][hline]Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...