Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gmail sorunsalı

karakedi

Öne çıkan mesajlar

benim dışımda gmail'e girmekte zorluk yaşayan var mı ?

zone alarm kullanıyorum, tüm yetkilerini actim hem google hemde gmail domainlerine. yinede bana mısın demiyor,

loading yazısı gorunuyor ve gerisi gelmiyor. allow header yetkisi bile var her iki domain'inde. niye calışmadıgını anlayamadım.

var mıdır bunun çözümünü bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

ben çatir çatir girip çikiorum bende de zone alarm war...[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de girebiliyorum. Kablo falan mı var? (çok bilgili olmadığımdan aklıma bu geldi :))[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

sn beklemiyorum anında girio :) dış hatlarda sorun yok , benim internetim kaymak gibi :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye çıkışlarından dolayı öyle o..zaten 56kda gmaile girmek mucize..256k adslde bile yavaş açılıo bazen[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

G-Mail hala BETA arkadaslar yurtdısı cıkısıyla yada zone alarmla ılgısı yok Arada bir olur oyle gecikmeler acılmamalar falan Duzelir ama sonra

Ha yurtdısıyla soyle olur Sizim mail isteğiniz siteye ulasmaz o da cvp vermez ;)[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...