Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adolf Hitler'in UFO'ları


DiabloTyrael

Öne çıkan mesajlarAdolf Hitler'in UFO'ları :)

Haziran 1937'de,Hitler ve Goering'de aralarında bulunduğu Nazi ordusunun başta gelenleri, birliklerinden özel olarak seçilmiş kuvvetleri ülke dışına yolladılar.Bu birliklerin görevi, uzay ve uzaylılarla ilgili bilgi toplamaktı.Araştırmalar sırasında Türkiye sınırları içinde Nuh'un Gemisinin bulunduğu farzedilen Ağrı Dağı'nda bazı hikayeler dinlediler.

Bu hikayelere göre 200 nesil önce,gökyüzünden büyük ve de çok gürültülü bir ev yeryüzünüde indi. Ev olarak adlandırılan uçan nesnenin çıkardığı gürültü, köyde bulunan herkes tarafından duyulmuştu.Daha sonraları köy halkından biri bu nesneyle karşılaşmış.İçinden çıkan insana benzeyen tanrılar adamı selamlamış.Adama gemiye gelmesini söylemiş.Adam köylülere geminin dışının dokunulmayacak kadar sıcak ve parlak olduğunu, ayrıca içeri girdikten sonrada geminin havalanıp bir kuş gibi uçtuğunu, adamların içeri girdikten sonra taştan yapılmış şapkalarını çıkarıp onunla konuştuğunu anlatmış.

Anlatılan hikaye Almanya'ya bildirildi.Bir ay sonra aynı bölgeye iki birlik daha gönderildi. Birinci grupta, Hitlerin ünlü kimyasal ölüm silahlarını üreten bilimadamları vardı.Bu grup, bahsedilen evi bulmak üzere görevlendirilmişti.Bilimadaları o günün bütün teknolojisini kullanarak bahsedilen evi aramaya başladılar.Sonunda da bu amaçlarına ulaştılar.Bir dağın tepesindeki mağaranın içinde bu gemiyi buldular. Ufo, 25 metre genişliğinde ve 8 metre yüksekliğindeydi.Dünyada bulunmayan katı bir maddeden yapılmıştı.Bilim adamalrı gemiyi çalıştırmayı denediysede başarılı olamadı.

Aralık 1938 yılında, bulunan ufo, büyük bir gizlilik içinde Almanya'ya getirildi.Ufo araştırması için Almanya'da ki en ünlü bilim adamları Münich'in kuzeyinde kurulan bölgeleye getirildiler. Araştırma laboratuvarı,başka kuvvetler tarafından farkedilmemesi için eski tuz madenlerinin bulunduğu bir bölgeye konuşlandırıldı. Fakat bu bölgenin Amerika Birleşik Devletleri ajanları tarafından farkedilmesi uzun sürmedi.Nazi bilimadamları ise, ufo ve bileşenleri hakkında birçok bilgiye sahip olmuşlardı.

Temmuz 1941'de, Amerika Birleşik Devletleri, Oz kod adını verdikleri bir ajanını bu laboratuvara sokmayı başardı.Oz, buranın resimlerini çekmiş, burası hakkında birçok belge almıştı.Fakat, bunların Amerika'ya gönderilmesi sırasında, Almanya'da ki Nazi hazinesini toplayan Rus Birlikteri tarafından bu belgelere ve resimlere el konulmuştur.Büyük bir Rus birliği bu topraklara gönderilmiş, ondan sonraki zamanlarda da ne bu kurulan ufo üsssünden ve ne belgelerden hiçbiri bulunamamıştır.

Nazilerle ufoların yakınlığı hakkında birçok belge ve söylenti mevcut. II.Dünya Savaşı'nda Nazi 'lerin bu ufoları kullandığı söylentisi var...

Alıntı: zamanyolculuk[signature][hline]Tarih Türkler'de başlar---Pontus ve Bizans'ı Hortlatmak isteyenlere yanıt!---Türk Olmak---Vatan

[Bu mesaj Tarih_hastasi tarafından 17 Ocak 2005 17:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

ufo demek tanımlanamayan ucan obje demek.
yani tanımlamayan her nevi casus uçağına ufo diyebiliriz.
Almanların tanımlanamayan casus uçaklarına bazıları ufo demiş olabilir,
aynen soğuk savaş yıllarında hem amerika hem de rusya'nın aynı politikayı güdmesi gibi.

ben sadece ışık hızına ulaşıp ya da farklılarla yolculuk edebilecek kadar gelişmiş varlıkların dünyamızın "fotoraf" makinalarından kaçamadıklarına inanmayı güç buluyorum.

Bu iş aynen "ayda ki insan yüzü"
ya da tarlalarda ki o yuvarlaklara benziyor.

Dediğim gibi insan doğası doğa üstüne inamaaya yatkın, ki doğa üstü daha çok prim yapıyor.

Mesela bu ilk tarlalarda halkalar oluştuğunca
çokça gazetede yer almıştı koca puntolarla.
Ama yapanların sadece 2 çiftçi olduklarını itiraf etmesi önemsenmedi.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...


haklıdır anlamam.

golge-i-khan.deviantart.com

[Bu mesaj Golge-i_Khan tarafından 17 Ocak 2005 17:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

bunnarmı su saatte 10000 km yapan dıkıne kalkan yatay duzlemde 100 parende atabılen pılotsuz avcı arayıcı ucakları ?
LOL iş buraya kadar geldı demek bende dıyorum red baron o kadar ucagı nasıl dusurdu[signature][hline]Mustafa Kemal Ataturk,yuce Turk milletine 1933 de demişki:
Sömürgecilik ve Emperyalizim Yeryuzunden Yok Olacak

Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Şimcik,
Hemen sunulan tezlerin antitezlerini sunalım.
Birincisi, 25 metre uzunluk ve 8 metre "yükseklik"... İki katlı apartman boyutunda bir şeyi nasıl görmemiş onca sene? Bunu geçtim, öyle bir şeyi paldır küldür nasıl Almanya'ya götürdüler?
Ek olarak ellerinde böyle gelişmiş bir araç varkene, neden savaşı kazanamadılar? Hava üstünlüğü kurmaya yetmiyor mu o kadar alet? Bir de götürüp yapmış demişler. Hani nerede?
Ruslar veya Amerikanlar neden benzerlerini yapmamış hemen? Ortalığı bunlarla doldurup uzaya derhal çıkarlardı, öyle roket moket kasmazlardı, aya 20 yıl erken giderlerdi.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 18 Ocak 2005 08:08 tarihinde demiş ki:
hitler thorun cekıcını arayıp mjolnır ın gucuyle Odın ın tum gucunu elıne gecırıcegını sanıyordu

dududududdu the mightyyy thorrr ayyy hitlerrr

Thor, Supreme Commander of the Asgard Fleet
(Bknz. Stargate Efsaneleri)[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
Anavatanımıza saldırırlarsa olası gazete manşetleri demişsiniz.. Belki ilk başlarda olayı kendi adlarına bir zafer veya reklam havasında vereceklerdir veya methiyeler düzüp yapmaya çalıştıkları işgali mazur göstermeye çalışacaklardır. Ama ilerleyen zaman ile onurlu bir halkın bağımsızlık savaşına tanık olup belkide yaptıkları saçmalık ve hata üzerine manşetler atacaklardır. Ama ne olursa olsun, savaş öncesi veya süresince ne yazılırsa yazılsın, savaş sonrası tüm dünyadaki gazetelerde tek bir manşet olacaktır:
Bağımsız TÜRKİYE Cumhuriyeti!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

MUHAUHAUUHAHUAHA

Abi ne güzel yazmışın da inanmıyorsun işalah buna ahhaah sabah sabah :)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsinin çizim olması ayrı bir güzellik, en sonuncusunun,üstünde nazi işareti olan bir tencere olması ayrı bir güzellik...

Ha bi tane resim var derseniz, lamba derim :D

UFO görmüş masum Nazi, yavrum benim bea :D[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben
Volfied, 15 Ekim 2004 13:39 tarihinde demiş ki:
kucuk emrah ile aranda bi fark var elvyn
kucuk emrah kurgusal bi karakter
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Vaayyy beaa!

*Söylene söylene uzaklaşır*[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
---------------------------------------------------
Sıkıldık Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Hitler aslında death star ı yaptırıp galaksıyı ele gecırmeyı planlıyordu ama palpatın ısmınde bır lavuk projelerı calıp ufolardan bırıyle kacıp bılınmeyen bır galaksıye dogru yola cıktı planalrla ne yapıcaksa artık :)[signature][hline]Mustafa Kemal Ataturk,yuce Turk milletine 1933 de demişki:
Sömürgecilik ve Emperyalizim Yeryuzunden Yok Olacak

Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 21 Ocak 2005 07:11 tarihinde demiş ki:
freedom fighters senaryosu gibi

hoop FreedoMFighters dedimmi akan sular durur , böyle dandik şeylere alet etmeyelim pls. (Bu arada Bonepart oyun hala yüklüyse Müziklerini bi yere UpLayabilirmisin ?Çok aradım bulamadım keşke Uninstall etmeseydim.[signature][hline]Her Türk mutlaka okumalı
Bir Türk'ü öldürebilirsiniz ama bir Türk'ü asla yenemezsiniz !
Strenght , Pride, Discipline
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...