Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-life serisinin konusu.. (spoiler)

Dungeon_Master

Öne çıkan mesajlar

Konuyu daa ii anlamak için oyunları tekrar bitirmek istedim. Bu sırada gelişen olayları, konuşmaları ve çevreyi daa dikkatli inceledim.. O sslerin hepsini bu sırada çektim.. Hile kullanmadan yani.. :)[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

Bence g man combine'ın adamı olabilir veya Combine onun iş verenlerinden biri. Çünkü Gordon oyunda istemedende olsa Xen'e portal açıyor(bu combine'ın dünyadan haberdar olmasını sağlıyor) ve hl2'nin sonunda combine'ların dünyasına olan bir portalın işleyişini bozuyor. Bu sizce portalı yok ettiğini kanıtlıyor mu? Bence hayır portalı tamamen açmış olabilir. Breen sadece kaçmak için portalı kısa süre açmak istiyor olabilir ama Gordon işi bozunca (dikkatinizi çekerim Breen "Sen ne yaptığını bilmiyorsun" ve portal dengesi bozulunca 'Bana ihtiyacınız var" diye bağırıyor.) büyük bir ihtimalle ölüyor ve büyük bir ihtimal portal dengesi bozuluyor.
Burda Breen'in You need me! derken Combine'a karşı bir kozu olduğunu mu anlıyoruz?
Breen kaçarken uzaylı ile konuşuyor. Kaçması gerektiğini söylerken "a host body?" ifadesini kullanıyor. Bu orada depolanan insanları bu iştede kullandıkları anlamına mı geliyor?[signature][hline]Duyduk duymadık demeyin Cem_Jedi yeni bir nickle gine hortlamıştır!! Kutlamalara başlayın. Birilerinede ip ne işe yarar öğretin.

[Bu mesaj Redeagle tarafından 27 Ocak 2005 20:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Combineler ilk olarak xen'i ele geciriyor, daha sonra earth'den haberdar oluyorlar, daha sonra yardimci olmasi icin us army'i kullaniyorlar, bla bla. Gordon isini halledince slow warp'e konuluyor, ilk oyunun bitisi. Hepsi o verdigim linkte. Eger ingilizce yuzunden sorun cikarsa turkceye cevirebilirim sizin icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...