Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fabrika 3 Takım Elbise (600 TL)

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Foruma'da yayayım benim gibi her gün takım elbise giyen birileri varsa ilgisini çekebilir.

Dün Aqua Florya avm Fabrika mağazasına girdim bi takım alıp çıkıcaktım ama kampanya varmış ve 2. takım 99 TL'ye geliyormuş. Bende üç takım ayırtırıp 2 sini yarın almak için oradan ayrıldım.

Az evvel aynı mağazadan aradılar yeni bir kampanya sayesinde 3 takım elbise 600 TL 'ye geldiğini ve istediğiniz kadar arkadaşınızı getirebileceğimi belirttiler.

AVM Adresi: Yeşilköy Halkalı Cad. No:93, Bakırköy/İstanbul
Fabrika Tel: 663 10 83

Not 1: Mağazaya özel olabilir, araştırmadım ama şuanda geçerli akşam takımlarımı almaya gidicem.
Not 2: Oraya gittiğinizde, Alp Bey'den bu bilgiyi aldım derseniz daha da yardımcı olacaklardır.
Not 3: Bu arada benim seçtiklerim trend, dar paça ve fit kesim takım elbiselerdi. Her çeşit var diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

+1 Üstteki tam köylü.

Bu eskime hedesi kaliteden ziyade içeriğinden. İçeriği ne kadar yün olursa o kadar hızlı eskir takım elbiseleriniz. Eğer uzun süre giymek istiyorsan %100 polyester al ölene kadar giy, ama önce kanserden ölmezsen.

Yün oranı ne kadar yüksekse kumaşı o kadar güzel görünür, hava alır ama aynı zamanda takım elbisenin ömrünü kısalır.. Fabrika Network'un markası olduğu için ben hiçte kalitesiz bulmuyorum. Yün oranları yüksek olduğu için ürünlerin eskimesi hızlı oluyor. Seçiminizi ona göre yapın.

Business serisi fit olan ve dar paça takım elbiseler şuanda trend zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

guncel said:

takım elbiseyi memur ruhuyla giydiğimiz için çabuk eskiyor

http://www.ayakligazete.com/application/admin/assets/media/jqueryFileUploader/server/php/files/0196.jpg
şöle törenlerde ayakta duracağın ortamlarda giyeceksin sadece

abi bunlar düğünlük takım... işe böyle mi gidek asdsf

serviste otururken eskiyor, masanın altına sürtünüyor otururken vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...