Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metal türlerinin suyunun çıkarılması.. (a.k.a. atmosferik ....ak metal örnekleri)

Jester

Öne çıkan mesajlar

buradan sağdaki türlere bakın, saçmasapan türler var (Epic Symphonic Power Metal yada Hardcore Groovy Thrash Metal gibi) çoğunda 1 yada 2 grup var, komedi, millet cidden sapıttı, gothic metal diyip geçebileceği bir türü 4 e ayırmış adamlar mesela..
akıl fikir...[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
yok ben karsiyim cyborg sexdi askti
cyborg ne lan cyber
H.B.E

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 22 Ocak 2005 00:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Progressive Doom Metal i duyduğumda baya gülmüştüm hehe =)

Ayrıma gerek yok, genel bir tür ayrımı olur, ama 3. kelimelere gerek yok. Gothic Metal, Death Metal, Doom Metal vs. Artık 4. yü geçtim 5. kelimeler kullanaılıyor ehue.

Hatta 2 kelime olsun diye melodeath diyoruz :P[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

aslında gayet faydalı çünkü duyulmamış gruplar da var, çok spesifik birşey arıyorsanız bulmanız kolaylaşır.ben destekliyorum böyle sitelerde bu şekilde arşivlenmesini.
forumdaki tür tartışmalarını ise köstekliyorum (bu konu değil hani şu bi grup x mi y türü mü tartışmalarını..)[signature][hline]FF
Sosyal ağlarda paylaş

ya metal vb. muzik turleri popun aksine aynı seyi degil farklı seyi yapınca farklı bir muzik turu yaratıunca kaliteli ve kalıcı olabilir bunu için insanlar yeni yeni seyler bulmaya baslıyolar
nefret duygusuyla olusmus metal muzigi korn korku filmlerine benzeterek nu-metali yarattı
cok ii virtuozlerle yapılmıs ensturman agırlıklı muzik progressive metal bazen gereginden fazla tur olusabiliyo dogru ama kesinlikle gerekli bu kadar farklı tur olusumu cunku insanlar farklı bişey yapınca aaa ben progresive metali baslattım diye gaza gelip daha farklı muzikler yapmaya calısır ve buda metal için iyidir o yuzden atmosferik ....ak metal de cıksın iidir aynen boyle devam etsin sonuna kadar desteklerim[signature][hline]aramaya inanalım inanmayanları inandıralım
Sosyal ağlarda paylaş

oldum olası şu metal türlerine uyuzumdur zaten de abi viking metali unutmuşunuz =) geçen birisi 'ben metal sevmem, sade viking metal dinlerim ki onun da yeri ayrıdır' gibi bi laf etmişti, tapmıştık kendisine[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 22 Ocak 2005 03:04 tarihinde demiş ki:
symphonic epic holywood metal

rhapsody... diyecek baska laf bulamiyorum hehe

yuh diyorum bu siteyi yapanlara artık. Rhapsody'e nasil holywood metal gibi saçma bir şey uyduruyorlar anlamadım. Adamlar bi kere italyan yani.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...