Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu dünyada nerede yaşanır?

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

kanada avusturalya ve japonya sanırım dediklerine uyuyor. buralara gitmedim sadece okuduklarımdan duyduklarımdan biliyorum. dayım kanadalı kuzenim 2 sene avusturalyada kaldı ondan işittiklerim doğrultusunda yani.

amerika rusya israil polonya ingiltere almanya romanyada bulundum. romanya çöp. polonya yaşanılası bir yer ancak avrupada. avrupa beni pek tatmin etmiyor, fazla düzenli ve "burası avrupa adam ol" tavrı var. almanya aşırı düzenli ve bürokrasi adamı gebertiyor. gizli ırkçılık hat safhada. rusya genç yaşam renkli ama gelir çok düşük. ingiltere avrupanın dışında bir karakter çiziyor bana göre. insanları gerçekten üst sınıf. ukalalıkları yok. ancak hava hep bok. israil güvenli ama orta doğu işte mk zihniyet aynı.

o yüzden amerika diyorum. benim hayalimdeki renkli ve dolu dolu yaşam amerikada. insanların manyaklar gibi shark week'i beklemesi beni cezbediyor. ya da atlayıp en yakın NHL maçına gitmeleri o atmosfer vs. vs. heryerde ske ske kapitalizme hizmet edeceğiz, o yüzden benim tercihim amerikada etmek sfds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...