Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ben gunde 1 saat oynuyorum cok rahat oluyor
2 haftada bır zaten ıstedıgım hero gelıo yapıstırıyorıum 15 ı.

Tabi overvoc dısındakı herolar zaten tanıdık oldugundan hıc sıkıntı olmuyor
bı overvocculerı garıpsıyorum
ses atan bas yapan herıf var mesela kaykaylı
bu genjıde mgs deki robot değilmi
Sosyal ağlarda paylaş

bayadır plat promotiondan silvera düşüp geri çıkıyorum bu kadar dengesiz mmr olmaz ama takımın ortalaması plat1-2 karşıya grandmaster 5v takım geliyor bizim takım 3+2 full random lel ya
bide niye kimse onyamıyo diyolar sdfdsf oyunun ayarı yok ya ya steamroll atıyosun yada sana atıyorlar düzgün matchmaking yoksa disband et böyle dengesizlik eziyet ondan öncede bi takım geldi karşıya silver2-3 averaj 5dakkada oyunu aldık falan rezalet v2 de ne olur bilmiyorum ama oyunun peak saati dışındaki su mmr match olayına el atmaları lazım plat-grandmaster arasında dağlar kadar fark yok eyvallahta adamlar 5kişilik takım biz 5 random sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

bayadır plat promotiondan silvera düşüp geri çıkıyorum bu kadar dengesiz mmr olmaz ama takımın ortalaması plat1-2 karşıya grandmaster 5v takım geliyor bizim takım 3+2 full random lel ya
bide niye kimse onyamıyo diyolar sdfdsf oyunun ayarı yok ya ya steamroll atıyosun yada sana atıyorlar düzgün matchmaking yoksa disband et böyle dengesizlik eziyet ondan öncede bi takım geldi karşıya silver2-3 averaj 5dakkada oyunu aldık falan rezalet v2 de ne olur bilmiyorum ama oyunun peak saati dışındaki su mmr match olayına el atmaları lazım plat-grandmaster arasında dağlar kadar fark yok eyvallahta adamlar 5kişilik takım biz 5 random sdf

team ranked çok dengesiz gerçekten, zaten en fazla eleştiri alan konulardan bi tanesi bu. yakın zamanda düzeltilir diye tahmin ediyorum, herhalde odakları solo ranked oyunda kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...