Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
sag onde sahne kenarinda ayaga kalkip dignitas diye bagiriyordu devamli. t-shirt'unu hatirlamiyorum. pankarti vardi.

kiralik amigo falan miydi acaba yoksa takimdan birinin amcasinin oglu mu sdfg.

lol arattim dignitas #1 fan diye, bu video cikti

https://www.youtube.com/watch?v=WLfhgjEz5NI

iste bu eleman. gozukmuyor da, sesinden tanidim.
Sosyal ağlarda paylaş

kore yine arayi acmis. 3 tane kapi gibi takimlari var.

tempest ligde en begendigim takimdi. fakat eastern clash'de ayni seviyede oynayamadilar.

ksv'nin map sayisi olarak ustunlugu var fakat finali alan dudugu calar. ksv'nin 3-0 kazandigi maci izleyemedim. finalde ballistix gayet ikna edici bir ustunluk sagladi.

rich iki turnuvadir ya allah oluyor ya da ekmek. arasi yok... ekmek oldugu zamanlar onun yuzunden kaybediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

fenixde saçma sapan damage var gibi, pre-nerf kael kadar

ismi kiril alfabesiyle yazılmış adam release günü 100k damage görüyor varın siz düşünün ehueh

ama acayip derecede draft-dependent sanırım çünkü yanlış görmediysem DoTlar shieldi ertelemenin yanında bir de direk hp'ye vuruyorlar, sylvanasın uyduruk dotu bile mahvediyor
Sosyal ağlarda paylaş

evet damage harbiden yuksek olmus. bana videodan tirt bir hero olacak izlenimi vermisti. tabii talentlari bilmiyordum ve bruiser sanmistim. AA damage cok iyiymis. late game talentlari cok cok kuvvetli. early game biraz stackleyebilirsen, ki quest olmayan talent da iyi orada, bir bakiyorsun top damage olmussun sustain ile. nerflenmeme ihtimali yok. hatta iki kez ust uste nerflenebilir.

oynamasi bayik olur diyordum onda da yanilmisim. plasma cutter, salvo, planet cracker, weapon modes hepsi eglenceli.

bakalim cassia pick rate ne olacak. tass ile combolayinca ne olacak.

yalniz dragoon ile fenix keyfi olmuyormus. random protoss unit kontrol ediyormusum gibi hissediyorum. frontline yapacaktilar fenix reis'i :( lanet olsun scout pilot'u artanis'e.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...