Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hile önleme sisteminde bir bozukluk var?

Sam

Öne çıkan mesajlar

demin girdim oynayayım diye, 3-5 dk oynadım girdim çıktım tuş ayarlamamışım filan derken lag başladı. sonra birden toledor isimli arkadaş için "possible cheating" diye sunucu uyarı çıkarıp votekick açtı. ben nedir ne değildir lagle boğuşurken birden benim için de aynını yazdı. kicklenmedim ama tuş ayarlamak için çıktım, şimdi tekrar giremiyorum, banlamış sunucu.. :-p

soldat'ı bu makineye kuralı 10dk olmuşken, oyunu da en az 6 aydır bir kere oynamamışken nasıl hile yapıyorum onu anlayamadım.. :-) bir olay var kesin, 1.2.1 sürümünü kurdum yazıldığı gibi ama dakka bir gol bir misali bişi oldu..

nedir ne değildir bu iş?

ekleme: bu arada paticik sunucusu beni milli yaptı, ilk defa kicklenip ban yeme şerefine nail oldum bir oyunda.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 24 Ocak 2005 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

e kusura bakmasın ama salakmış sistem yani, türkiye'de hile yapmayan kimse çıkmaz bu sisteme kalırsa.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ban henüz kalkmamış, otomatik kalıyor mu acaba.. yarım saat milleti görelim dedik onda da birşey çıktı yani.. pope'u patlatıyordum negzel.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bende banlandım işe bak ya, giremiyorum oyuna. daha yeni ısınıyodum halbuki :)[signature][hline] "Eğer kişi hem akıllı hem çalışkan ise takdir et, çalışkan fakat akıllı değil ise dikkat et, akıllı fakat tembel ise ikaz et, hem akılsız hem tembel ise imha et!.."
//?
Sosyal ağlarda paylaş

kırık kalpler kulübü gibi olduk.. :utaniem:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bacyo, 24 Ocak 2005 21:50 tarihinde demiş ki:
hayır o değilde ben oynamadan banlandim :) girmeye çalıştığımda banlanmışsın falan diyo ya
bende de aynı durum var :) biz direk şansızı :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

whee! hemen oyuna! :rock:

hızır gibi yetiştin, eline sağlık.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ben neden paso kick yiyiorum :) ezikmiyim ben :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...