Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kinguin Sponsorluk

zipzip

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Valvyn said:

geçenlerde denk geldim yayınına hareketlerin çok yapmacık geldi en azından bana zaten ,şu twitch de Türkler arasında işi layığıyla yapan bi kaç kişi var bu alemide para kazanıp ev geçimdirme olayına sokmuşuz.

Ya açıklama yapamadan edemeyeceğim son cümlene ithafen. Donate bar ya da bağışla ilgili bişeye denk gelmişsin muhtemelen.

https://forum.paticik.com/read.php?22,8242311

Şu hayvan için yaptığım harcama için muhtemelen bağışlarla ilgili bişey söylemişimdir. O da tükendiğim için artık. Yoksa rahatça Youtube+sponsor vs kendimi geçindiriyorum. Ama ayda 1k sadece hayvanlara harcayınca lazım oluyor destek bazen. İşi layığıyla yapan dediğin adamlar da muhtemelen prim üzerinden yürüyen tiplerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o cümle sana değildi.Son cümle twitch de yayın yapan türkler geneli.Oxi-zeon-anakinn tarzı adamlar içindi işi layığıyla yapanlar dediğim bana göre Jahrein var mesela arada izliyorum zaten sanırım en çok community sahibi olan o ,bide bilmıyorum belki denk gelmişsindir burakoyunda diye bi kanal var youtube diğer yayıncılar bana samimiyetsiz gelıyo.Tabi dediğim gibi bu bana göre seninde onlarında fanboyları vardır o yüzden yanlış anlama tekrar söylüyorum ^^Bana Göre^^
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

açıklama yapman bile gereksiz abi he de geç

Ya son zamanlarda kediye cidden çok harcama yaptım, yayında da söylüyorum bunu. Arada da esprisine 'napıcaksın parayı' dediklerinde karı kıza harcıcam diyorum. Öyle bi ana denk gelmiştir diye açıklama yapayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

üstüne basa basa bana göre dememe rağmen kendi kendine tribe girmeni anlamadım sana göre öyle olmayabilir ki bu da gayet doğal.Neyse sana iyi yayınlar ne diim başka.Millet eleştiride kaldıramıyo ak nasıl bi ülke olduk

EDİT:bu alemide para kazanıp ev geçimdirme olayına sokmuşuz.

İyi oku sokmuşuz yazmışım sokmuşsun dememişim.Genel konuşmuşum yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...