Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dişi kedi kısırlaştırma kaç kg iken?

Drall

Öne çıkan mesajlar

Leylanın kaç aylık olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok. Muhtemelen 2 falan, 1350gr şu anda. En erken kaç kilo olduğunda kısırlaştırılır dişi kedi? Hiç azmazdan uçurmak lazım fallopi tüpçüklerini falan. Minnoşu azmadan kısırlaştırdık, acaip memnunuz ne bi püskürdü ne bi serserileşti. Leyla da kızışmadan kısırlaştırmamız lazım, rahatça sokağa atlayabilir çünkü kızışırsa.

Ha bu arada olur da kısırlaştırmadk ilk kızışmayı yaşadık, kısır erkek kedi ona hallenir de sakinleştirir mi? Aşağı atlasın hiç istemem çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Drall said:

Bi arkadaşın kedisi 5 aylıkken kızışmış onu öğrendim az önce. Ben iyisi mi karma aşı için vete gidince bunun yaşını sorayım tahmini kaçtır diye

Bizimki de o civarlarda olmuştu ama beklemiştik biraz daha büyüsün diye 1 yaşına yakındı yaptırdığımızda

Ya ben de büyüsün diye beklemek istiyorum ama benim evden sokağa atlar çok rahat, o yüzden daha erken kısırlaştırmak zorundayım gibi duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

kopek disleri degisti mi? degismedi ise -3, degisiyor ise 3-6 ay arasindadir.

yeni disler kalin olanlar ustteki, yandakiler dusuyor onlar cikinca.

http://www.mypetsdentist.com/sites/site-2442/images/Felines/425d15fb-7f00-0001-6e99-99e6cf5c9e33.JPG
-
5-6 ay civari ideal kisirlastirma icin bide.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Kedi kaç kilo olunca anestezi altına rahat yatabilir yani, kaç aylık bilmiyorum tamamen totomdan atarak bence iki aylık diyorum

3 ay sonra yavrulara ev arıyoruz diye konu açmak istemem sdf

Bizimkinin doğuştan gözünde problem vardı. Veteriner en az 4-5 aylık olana kadar bekleyelim demişti, öyle de yaptık, 5. ayında ameliyat oldu. Bi sorun yaşamadı narkoz sonrası falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

kopek disleri degisti mi? degismedi ise -3, degisiyor ise 3-6 ay arasindadir.

yeni disler kalin olanlar ustteki, yandakiler dusuyor onlar cikinca.

http://www.mypetsdentist.com/sites/site-2442/images/Felines/425d15fb-7f00-0001-6e99-99e6cf5c9e33.JPG
-
5-6 ay civari ideal kisirlastirma icin bide.

Eyvallah, dişlerden bakayım bi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...