Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik Ipad 2 3g

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

haydi buraya acmiyim diyordumda neme lazim koyiyim belki birinin isini gorur, alet tertemiz ciziksiz ki titiz ve kilifi ile kullandim hep, yaninda apple in kekolara vakti zamaninda 69$ kakaladigi hakiki deri smart coveri hediye edicem, lacivert filan profesyonel baya heuehu

450 ye verdim ilanlari burdan almak istiyen cikarsa 350ye birakirim direk, sarj aletinden kutusuna kadar herseyi duruyor hehe, 2011 de aldiydim, 2012 de ariza yapti diye garanti sifirini vermisti filan

hediye air 2 geldi ondan satiyorum

http://1.bp.blogspot.com/-EtJD5pMcey8/UogKT8gGk8I/AAAAAAAAEwo/g-g9LsjUK6M/s1600/erebor+dwarves+with+shield+and+axe.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

3g iyi baya ya, ben vazgecemiyorum tablette. Annem turkcellden 30tl 4gb kampanyasi almisti duruo hala, net filan gidince rahat rahat bagliyorum veya telefonla somuruyorum paket bitince filan. Gps de hele buyuk rahatlik. Otobuste heartstone qeyfi guzel oluyor misal bogaz koprusune gelene kadar :P televizyon olarak kullaniyorum vs vs

Iphone diilde duzgun sarjli telefon olsa hotspot daha mantikli olurda yani gerizekali turkcell telefonda cok para aliyor internet icin benim 4gb a kiyasla
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-bayandan-ikinci-el-ipad-2-wifi-plus-3g-16gb-temiz-hasarsiz-228028490/detay

anaam alıcaktım ben de çok hoşuma gitti direk görmüştüm ilanını da isim soyaddan tanıdım aaa bi konuşayım belki bize bi güzellik yapar patiyiz diye düşünüp mesaj atcaktım forumdan ki, sen buraya ilan açmışsın.

bu ipadlere whatsapp muhabbetini nası becerecem aceba.

neyse, almak istiyore.

bizim hatunla kadıköy tarafına geçelim, istanbul'dan gitmeden evvel iki bişeyler içelim diye düşünüyordum bu aralar, bize de sebep olur sepet olur hem <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...