Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hobby Jöle reklamı ( taş kafalı mal adam )

Mix

Öne çıkan mesajlar

Bu igrenc reklamı yayınlayan bütün kanalları kınıyorum

reklam başlıyor. midem bulanmaya başlıyor
"huaaaaa" diye bagırıyor herif. "GRRRRRRR" diyorum içimden. kafasını taşa/bumeranga vuruyor ve taş/bumerang kırılıyor. tam kusmaya başlayacakken reklam bitiyor. fakat mide bulantısı baki kalıyor.

reklamı yapana da... oynayana da....... sevgilerimi yolluyorum. (emaleth yapmamıstır umarım :-D)[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!

[Bu mesaj -Mix- tarafından 25 Ocak 2005 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ileriye doğru attığı bumerang, nasıl oluyor da adamı gelip kafasının arkasından vuruyor?

0 <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
/| >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
/

said:
Çok sıkıldığım belli oluyor mu ?
[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind

[Bu mesaj sanerixx tarafından 25 Ocak 2005 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Reklam da oynayan vatandaşı görenlerin polise şikayet etmeleri rica olunur.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

reklam fikri iyi de uygulanış kötü bence.
halbuki adamın biri sabah kalksa normal bi şekilde saçını yapıp, hazırlanıp, işe gidiyor olsa, metroya doğru yürürken yolda kafasına bi balkondan saksı düşse, saksı kafasında kırılsa adam birşey hissetmeden yoluna devam etse.

daha güzel olabilirdi..[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 26 Ocak 2005 04:57 tarihinde demiş ki:
halbuki adamın biri sabah kalksa normal bi şekilde saçını yapıp, hazırlanıp, işe gidiyor olsa, metroya doğru yürürken yolda kafasına bi balkondan saksı düşse, saksı kafasında kırılsa adam birşey hissetmeden yoluna devam etse...

"İnsanın kendine yakışanı giymesine" bağlıycan dedim bi ara :)[signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

reklam irenc tabide. bumerang olayina geliyim dedim. bumerangi attinmi tam eline gelicek diye bisey yok tabi o cizgi filmlerde oluyor :) yanlis atarsan uzayada gider arkanada ama ne o kirildi sert jole falan :)[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

MTV de fln bol bol yayınlıolar
akılları sıra böe modern bir reklam yapalım istemışler hanı sıradışı fln ama irenç bi reklam olmuş aralarında bitek
"ıssssslak" diolya hanı iki çocuk birbirine su tabancasıyla su atıyo o fena diil yanı kötünün iyisi[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...