Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Music - Playlists, radios etc.

DoruK

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

geldi türkiye'ye. 3 ay beleş sonra bireysel aylık 10 lira. aile için de 6 kişiye kadar 15 lira. müthiş fiyatlandırma. itunes arşivi hiç bir programda yok valla.

deezer'ı iptal ediyorum şu an. aile fiyatlandırması harika. eşine çocuğuna al dinlesin bol bol.
ben tek kisi aylik 10 dolar oduyorum la

tr'den biri alsa ben burdan dahil olabiliyor muyum nasil isliyor aile olayi?
Sosyal ağlarda paylaş

müzikleri indirip çevrimdışı dinleme olayını bulamadım ben. siz nasıl yaptınız o işi?
buldum ama çok saçma ya. hiç pratik değil. her zamanki apple işi işte.
önce parçayı artıyosun. bulunca + işaretine basıp müziklere ekliyorsun. sonra müziklere gidip oradan da indirme tuşuna basıyorsun filan. saçma sapan precesler...
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

müzikleri indirip çevrimdışı dinleme olayını bulamadım ben. siz nasıl yaptınız o işi?
önce parçayı artıyosun. bulunca + işaretine basıp müziklere ekliyorsun. sonra müziklere gidip oradan da indirme tuşuna basıyorsun filan. saçma sapan precesler...

Apple taktiği böyle. İlk başta dertli versiyonunu koyuyor, sonra kolaylaştırılmış halini koyunca herkes seviniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

cok sacma ya spotify gibi degilmis hic. ben ne guzel spotifyda patir patir topluca calma listesini cekiverirdim iyi oluyodu. bi kac versiyon bekleyelim elde 3 aylik deneme var. eger hala killiga devam ederse spotify'a donerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...