Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cizim tableti onerisi (daha cok not almak icin)

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Milyon tane dokuman okuyorum, print edip ustlerine not alayim diyorum ama ziyan edecegim kagit miktari huzurumu kaciriyo. Toner parasi da cabasi.

Haliyle daha cok PDF ustune not almak icin kullanacagim, ara ara da cop adam cizebilecegim bi tablet arayisindayim. Konu hakkinda zerre fikrim yok, haliyle bir iki bisey tavsiye edereniz sahane olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Iyi de bilgisayarda otururken sirf not alayim diye vindoz tablet mi alayim abi? Hani vindoz kullanicisi bile degilim, iki not alayim diye PDF'leri tabletle sync edip, not alip, geri laptop'a mi aktarayim ne yapayim? =)

aynen bu dediklerini düşündüm ihtiyaç zamanında digital olarak not almak mı ne öyle bir başlık vardı. gittim samsung note tablet aldım. 2. haftada kenara attım ve yüzüne bakmadım. şimdi uzaktan kumanda olarak kullanıyorum TV için. not almak için diyorsun da toplantı vs. bütün business işleri için ofis dışındayken kullanıyorsun. samsung tam bir kanser. iki tane seçenek var pro ürün almayacaksan ve yazım çizim amaçları dışında kullanacaksan. biri samsung biri surface.

samsung almış biri olarak surface al, verdiğin paranın karşılığı al en azından derim. samsung çünkü gerçekten not almak için bile olsa kullanılmaz. OS, arayüz, kalem, yazı için kullanılan app alayı berbat.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

surfacelar cintiqler falan naaptınız abi. en basit iş için o kadar masrafa girmenin ne gereği var.

random sansun tablet işini görür. niye samsun dersen kalem olayı güzel.

Surface dedik ten sonra e çizim de yapacam dedi Di, akabinde o zaman wacom dedik.

Ben Pdf annotation için de kullanıyorum arada, elimden geldiğince çizim yapmak için de. Sağa sola tasimalik degil tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi tasima olayi yalan. Hani tablet olarak iPad var zaten, mac book genelde hep yanimda, bi de ustune ucuncu bi cihaz tasimam yani. PDF annotation'dan baska, imaj ustune not almaktan baska bisey icin kullanacagimdan bile supheliyim.

Bi de toplanti falan demissiniz ama alakam yok. Toplantilarda liseyi tek defterle bitiren tip modundayim, yazip cizmiyorum hic bisey hehe.

Soyle bisey alayim geceyim diyorum;

http://www.amazon.co.uk/Huion-H610-Pro-Graphics-Compatible/dp/B00GIGGS6A/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1440344125&sr=8-3&keywords=drawing+tablet

ama ne alayim neye dikkat edeyim bilmiyorum iste.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amazon.com/Wacom-Intuos-Medium-Tablet-PTH651/dp/B00EN27SHY/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1440348990&sr=1-3&keywords=wacom

sundan di. kücük klvyenin önüne koycan istiyosan wirelesside var. bozulmaz bişi olmaz ölümsüz zaten

hatta bir kücügü daha var 250 dolar

babacum genius demiş ama , ya kimde varsa şikayet ediyodu bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Diger yollardan daha hizli, daha efektif. Oraya buraya tiklayip klavyeden yazmana gerek kalmiyo, ustune yazdigin seyi sigdirmaya calismiyosun.

Kalkip yazinin ustune yazsan bile yari transparan ve farkli bir renkle yazarsan PDF hala okunabilir oluyo, senin notlarin da kabak gibi gorunuyo falan.

edit : ha bi de bazen not almak yerine oraya karalayiverecegin bi sekil cok daha fazla sey anlatiyo.

Diger turlu okudugum ettigim hersey kaybolup gidiyo. Bookmark falan desen, baya islevsiz bana gore.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

http://www.amazon.com/Wacom-Intuos-Medium-Tablet-PTH651/dp/B00EN27SHY/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1440348990&sr=1-3&keywords=wacom

sundan di. kücük klvyenin önüne koycan istiyosan wirelesside var. bozulmaz bişi olmaz ölümsüz zaten

hatta bir kücügü daha var 250 dolar

babacum genius demiş ama , ya kimde varsa şikayet ediyodu bilmiyorum

Cok guzelmis yalniz biraz overkill olur abi yapmak istedigim sey icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...