Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Glatheros ve Riverwind

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

kavga diye bi bolum acsak uye olmayanlarin goremedigi, kavga edenler oraya basligini acsa
sequo vs forgiver (hakaret kavgasi) 2015 Agustos
gibi.
orda keyifle kavga edilse, dramayi sonuna kadar yasasak, taraf tutsak, ekran kartlari yollansa, taraflar degisse guzel olmaz mi?

yeni forum konusuna mi yazsam bunu

ahah bu çok güzel olur ya

yan tarafta kavga var diye yanıp sönse falan
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor
Oyuncu
07 Ocak 2002 20:55 %0
quote:
Gönderen: Corpse__
Eğer vali kötü yönetiyorsa halkın isyan etmeye hakkı yok mu?Yeni vali seçimi olaması için?
: Cool Lord Calamity[BlooD DrinkerS]

Moonglow vali vekili olarak tüm mesajlara cevap vermek istiyorum. Öncelikle Moonglow hiçbir zaman valisiz kalmadı. Xasf ve iluvatarın seçiminden Hill dönemine, hill döneminden de şu ana kadar "geçici" olarak Moonglow valiliği üstlenmiş durumdayım.

İlk söylemek istediğim şey bu göreve kendim talip olmadığım, halk tarafından bir anda valiliğe getirildiğimdir. (sağolsun H.C.G, Imlach ve Fallen Crows)

İkinci olarak elimden geldiğince bu görevi en iyi yapmaya çalıştım. Şu ana kadar bana "iyi yönetemiyorsun" veya "şöyle daha iyi olur" gibi bir laf gelmedi. Gelirse de en iyisini yapmaya çalışırım

Üçüncü olarak söylemek istediğim, valilik gerçekten çok zor bir iştir. Gerektiğinde para, gerektiğinde yardım için çok büyük fedakarlıklar yaptım ve hala da yapmaya hazırım. Moonglow valisi olabilmek için öncelikle şehrin tarihini ve yapısını bilmek gerekiyor. Taa Vasmussen zamanından beri buralardayım ve şehrin birçok bakımdan çok hassas olduğunu farkettim (özellikle "savunma gücü" konusu" Yani valilik öyle hava atılmak için olunabilecek birşey değil.
Kısaca iyi bir vali olmak için elimden geleni yaptım, fakat her zaman benden daha iyisini yapabileceğini düşündüğüm kişilere görevi seve seve devredebilirim. Ama bu kişinin de içimizden, glow halkından biri olması gerekli diye düşünüyorum.

Bu konuyu yeni adayla uzunca konuşmaya hazırım.

Son olarak yukarıda quoteladığım msga cevap vermek istiyorum. Elbette böyle şeylere hak var fakat bir insan, ve Moonglowun iyiliğini isteyen biri bunun yerine kötü yönetim gösterdiğine inandığı birini uyararak daha yardımcı olabilir, tabii artniyetli değilse. Diğer forumlarda da çocukça mesajlarına rastladığım ve "speedden ban yediği için kardeşinin accountunu kullanan" bir kişi, hele de Moonglow'a hayatı boyunca 1-2 kereden fazla gelmemiş bir kişi böyle konuşuyorsa kesinlikle alakası olmadığı konularda konuşuyor demektir.

Rewendor Hawk
Moonglow Vali Vekili

PS: Nakata bir ara oyunda konuşalım da şu valilik işini halledelim.
REWENDOR HAWK[H.C.G]

[AoI]Elessar
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

Mesaj: dava açamanı bekliyorum öğlen arası banlamışlar ne oldu ne bitti bilmiyorum, para filan mı veriyorsun foruma, adam banlıyorlar
http://forum.paticik.com/read.php?5,8157373,8158180,page=13
bir de tekrar soruyorum ip mi admin di mi verdi
sen mi buldun

forgiver sitedeki iletişim formunu kullanarak bunu göndermiş kızlar :(

Çok paramı yedi bu forum çoooook
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...