Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suit otobüsler

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Her güzel şeyi silkmek zorunda miyiz ülke olarak?

Bunlar rahat olduğu icin insanlar zaten fazla para verip biniyor. Eksik koltuğu her turlu amorti ediyor şirket. Araya 3-4 sıra daha ekleyip koltuk aralarını bitirmişler resmen. Öndeki kadın koltuğu yatırınca kucağıma yattı koltuk. Hiç yatmasa bile bacaklarım sığmıyor neredeyse ki boyum da çok uzun degil 1.85.

Tek bir şey güzel kalsın bu ülkede ya. Tek bir şey.

Gecen hafta Pamukkale'ye bindim şimdi metro'dayim ikisi de aynı. Ki Pamukkale koltuk basına 15 lira alıyor bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Yalova Ankara arası normal otobüs 35 tekli 50 Pamukkale'de. Yalova'dan İzmir otobüsüne binmiştik aktarma icin. O mükemmeldi koltuk araları falan. Bursa'da aktarma yaptık yeni otobüs rezildi.

Şimdi baktım Ankara İzmir 65-70 mis. Herhalde kar marjı yüksek diye öyle yaptılar. Veya millet uçağa binmesin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Metroya bindiğin için hata sende zaten.
Bineceksin adam gibi Ulusoy'a Varan'a(birleştiler zaten) olmadı Kamil Koç'a, paşa paşa gideceksin. Şu metro turizmin dallamalıklarını halen öğrenemediniz mi? Adam ehliyeti 4 gün önce almış şöförü 10 saat yola gönderiyor.

Pamukkale konusunda ben bugüne kadar sıkıntı yaşamadım ama demek ki istisnalar varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

paralı bir arkadaşım var, pederi eski millet vekili, elemanda 30lu yaşlarda, tırları, lokantası falan var. en son gitti otobüs aldı. arkadaşımda olsa pis adam, nasıl diyim yahudi gibi sinekten yağ çıkarma derdinde. 3ün 5in hesabı yapar, ortamda hesap kitlemeye falan çalışır, bmw'den aşağı binmez ama. neyse gelelim otobüse, geçen seneydi nargile içmeye gidiyorduk, dediki aştide işim var oraya uğrayıp gidelim dedi, tamam dedim. bi gittik bu otobüsü pamukkaleye kiralamış. bilet fiyatını atıom pamukkale 40a satıyorsa bizim elemana 35tl kalıyordu. neyse bilet parası teslim aldı, bu sırada otobüsü sefer yapmaya hazırlanıyordu, muavinle şöförü çekti kenarı tembihliyor aman ha gece klimayı fazla açmayın, ikramıda abartmayın vs.. bu arada bi tane başka bi adam geldi abi camlardaki kafa izi varya çıkışta yakalarlarsa o kafa izlerini ceza yazarlar dedi. bu hemen muavine çıkıştı olm şunları git temizle falan. benide bagajların oraya çekti gel bi diye gittim, sordu koku varmı ben anlamadım ilk başta yok koku dedim, iyi tamam dedi. meğersem bagajın oraya varille 9buçuk yağ dedikleri yakıttan depolamış. arkadaşlardan duyuyordum tırlarında yaktırdığını otobüsde o olayları gördükden sonra en azından pamukkaleden uzak duruyorum artık. sizde uzak durun adamlar markayı bu kadar ucuza satamazlar. 0 kontrol var emin olun.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Metroya bindiğin için hata sende zaten.
Bineceksin adam gibi Ulusoy'a Varan'a(birleştiler zaten) olmadı Kamil Koç'a, paşa paşa gideceksin. Şu metro turizmin dallamalıklarını halen öğrenemediniz mi? Adam ehliyeti 4 gün önce almış şöförü 10 saat yola gönderiyor.

Pamukkale konusunda ben bugüne kadar sıkıntı yaşamadım ama demek ki istisnalar varmış.

Ulusoy'dan iki kez ağzım yandı. İkisinde de yolda kaldı. Bildiğin araç arızalandı yani. Bir tanesinde Kar kış kıyamet kaldık yolun ortasında ısıtma sistemi çalışmıyor etraf kar İstanbul'a 24 saatte vardı. Mesafede Kuşadası - İstanbul epi topu 10 saat eder maksimum.

Ankara'ya gidiyordum,sınava yetişmem lazım hava açık ve sıcak. Araba pat yolun ortasında arızalandı. Yaklaşık 3 saat arabanın tamir edilmesini bekledik. Neyse ki biraz erkene almıştım bileti ne olur ne olmaz diye,öbür türlü olsa direk geç kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...