Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş nereye gidiyor?

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

3 büyüklerin kalitesi düşmemeli gerçi son birkaç yıldır bi fb 6. oldu ligde bi gs 7. oldu yani bjknin durumu geçen seneklerdeki gs ve fb den iyi ama bjk ye yakışmıyor.Ben gs liyim ama bir türk vatandaşı olarak bjk nin de rekabete katılmasını isterim.Ne yapmaları lazım sizce.[signature][hline]:DLos Angeles LakerS:D
Sosyal ağlarda paylaş

uefa falan yalan olucak . bi bjk li olarak bu duruma cok uzuluyorum ama inter toto`dan falan gideriz anca. onuda yonetim kabul etmez heralde :P turkiye kupasindanda elendik puahah uefaya da gidemcez. gerci ciksakta bi sonraki turda elenicektikte. en azindan konya`ya degil

ps:konya cok iyi bu aralar.[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 24 Ocak 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
Amatör bi takım nereye kadar giderse Del bosque li beşiktaş ta oraya kadar gider.

Biz bu takımla hala 2-3 lüğe oynuyorsak 5. sıralarda dolaşıyorsak.
Böyle ligin ben...

+105[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 26

Sosyal ağlarda paylaş

kupadan elendiniz
ligde durum vasat 5. sıradasınız şampiyonluk yarışında yok gibisiniz bi iddiası kalmamış bi takım rolündesiniz daha nolsun[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli transfer yapıo bjk maddi açıdan pek de sıkıntısı yok
enazından öle bi izlenim verıolar..
ama gidip abidik gubidik admalar alıolar
Carew yeterince iyi bi transfer diil bence felaket gol kaçırıo
yenı alınan süleyman kalitesindeki oyuncular takımda zaten mevcut her takıma bi yıldız lazım fenerde çok fazla var orası doğru önce hoijdonk tu frikikler attı maçlar kurtardı şimdi asistleriyle alex üstlendi bu görevi gs dede yok böle bi oyuncu necati golcü iyi top oynuyo ama yıldız diil oyunu toparlayacak biri lazım takımlara bjk da sergen var bi oynuyo bi oynamıyo tümer bi maç şov yapıo bi maç ortalarda yok..
hertürlü b.k del bosque ye atılıo futboldan anlamaması imkansız del bosque nin adam 18 yaşında real madride girmiş 50 yaşında çıkmış el insaf ama adaptasyon süreci önemli sabır lazım biraz del bosque takımı toparladıktan sonra başarılara imza attırabilicek bi teknik adam... Ama sabır yok işte şimdi del bosque yi yollasanız başka bi adam alsanız muhtemelen yine aynı şey olur[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

benimde fikrim o hem del bosque yi gonderip kimi getiricenki. adam iker casillas falan bu gibi bir suru oyuncuyu dunya futboluna kazandirmis biri. inaniyorumki ibrahim akin ve ramazanida kazandirabilir. ki kesinlikle butun suc onun degil. hatta ben normal olarak nitelendiriyorum boyle bi takimda. carew e gelince dunya capinda bir oyuncu[valencia ve roma...]
ama besiktasa ayak uyduramadi gibi. fzik gucu inanilmaz. bide isabetli vuruslari var ama gol olmuyor.[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Sosyal ağlarda paylaş

adam tdlikle ilgili en ufak birşey yapsa sabrederim sorun değil. ama yok hiçbirşey yapmıyor ilk yarıda lig gitmiş adam hala mustafa emre oynatıyor yeni yeni gençlere döndü. onlar da batırıyor bari gençler batırsın batırcaksa

asıl s.liege maçında bitti benim için. takım dökülüyor sahada resmen zavallıca oynuyoruz. gel görki 80.dk bekleniyor değişiklik için
Sosyal ağlarda paylaş

Casillas'i kazandiran Toshack'tir. O adamin abuk subuk hatalarina katlanarak adama guven verdi. Gerci sonuc olarak O'nun yedigi abuk goller yuzunden du$ulen durumun sorumlusu olarak gonderildi ama Ispanya'ya bir kaleci hediye etmi$ oldu. :)[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

dur bi hareket etsin ben sana söyLerim nereye gittiğini
şu anda yerinde sayıyo[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım bu kadar iyi kadrosu olan bir takım nasıl olurda bukadar vasat futbol oynar.Cordoba Tümer Sergen Tayfur İbrahim Üzülmez bunlar değilmiydi yahu 2 sezon önce şampiyonluğu kazandıran,bu takıma şimdi ahmet hassan gibi carew gibi ibrahim akın gibi çok çok kaliteli oyuncularda katıldı,bu kdr kötü olmalarını anlamak mümkün değil,en kısa zamanda düzelirler inş'da lige renk gelir[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 24 Ocak 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
Casillas'i kazandiran Toshack'tir. O adamin abuk subuk hatalarina katlanarak adama guven verdi. Gerci sonuc olarak O'nun yedigi abuk goller yuzunden du$ulen durumun sorumlusu olarak gonderildi ama Ispanya'ya bir kaleci hediye etmi$ oldu. :)

to$ak miydi ya o . alla alla . bu adam ne eylediydi. olm bu adam genc antrenoru. casillas i falan o buluyo yanide. sonrasini to$ak yaptiysa hatirlayamiom falla.[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Sosyal ağlarda paylaş

bende dıorumkı teknik adamda sorun yok idarecilerde de soru yok yenı bi yönetim yenı bi teknik adam ve yenı oyuncularla yola çıktı adaptasyon sürecini atlatamadan taraftarlar sabırsız olduklarını bidaha gösterdiler ve bi karışıklığa yol açtılar beşiktaş iyi gitmiyo ama yönetimde, idarede yapılıcak deişiklikler takımı daha kötü etkiler gibime gelio
bjk şampiyonluk yarışından koptu türkiye kupasından da elendi kötü bi gidişat var ama bi sabredın önce ya[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

takimda gereksiz anlamsiz o kadar adam varki. tayfun niye geldi ? emre asik mustafa dogan ali gunes yedek kulubesinde mi oturucak butun sene ? ibrahim toraman oynamicak mi? ahmet yildirimi oynatsin bosque daha. kosamayan adam.orta sahada oynatio bide. adami sollayip sollayip atack buluyolar.[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
micha, 24 Ocak 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
Ne var ki halimiz de ?

ne yokkı :=)[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...