Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Therian Saga - Browser-Based

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Ren said:

taç arıyor sürekli ne yapacak acaba.

Şuan oyunda başı çeken moscaltar ve gececi. Tüm oyunculardan ilerde oldukları için nasıl para kasacaklarınıda biliyorlar. Biz saatte 10 gold kasıyosak, bu arkadaşlar en az 50-60 gold kasıyodur diye tahmin ediyorum. Parayıda taça yatırıyorlar normal olarak.

Bu yüzden bir an önce birbirimize yardımcı olup ileri taşımamız lazım ki bizde adamlara yaklaşalım, başı çekenlerden olalım. Günlerdir söylüyorum sorusu olan pati kanalına gelsin yada burdan yazsın diye daha birşey soran olmadı :) Elimde sizi 2-3 hafta ileri taşıyacak bilgiler var gelin ts' ye anlatayım. Hızlanalım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

ya yabancı serverda başladım ben hiç gelemem öyle kötü çeviriye.
Wojtek serverındayım, USA oluyor sanırım. nickim de Carthaigh. varsa orda oynayan eklesin. :3

Lütfen dili sorun etmeyin ya. Gerçekten 1 hafta sürmüyor alışmak, sonra ezbere oynuyorsunuz zaten. Bak şu link ten türkçe tam adıyla her itemi, skilli, yoldaşı vs bulabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

Ren said:

gececi patiden mi ya
işsiz lan o

Ben valla sattım ona tanesi 4 golddan 20 tane tac. bende de hic para yoktu iyi oldu. issizmis harbiden parası yokmus kod alamıyorum dedi ondan bu sekilde tac topluyormus

ucuza satmıssın cok

ben 10 gold dedım yanasmadı

6 en az sat birdaha
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

çeviriden bu kadar sıkıldıysan doğrularını yaz buraya düzelttiriyim.

Çevirenleri tanıyorum

bunu çevirenler tercüman mı? her çeviri direk ingilizceden çevrilmiş sorun orda. yani ingilizce düşünüp türkçe yazmışlar. örneğin oyuna yeni başladığımda eve yoldaş atıcaktım. Veda Et - Gönder seçeneği çıktı.

normal olarak gönder dedim disband olmasın diye. Meğerse Veda Et dememiz lazımmış. yoldaş uçtu gitti. direk ingilizceden kelime çevireceklerine yapılan eylemi yazmaları lazım "Eve Gönder" - "Yoldaşı Bırak" gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

hadibea said:

GEd said:

çeviriden bu kadar sıkıldıysan doğrularını yaz buraya düzelttiriyim.

Çevirenleri tanıyorum

bunu çevirenler tercüman mı? her çeviri direk ingilizceden çevrilmiş sorun orda. yani ingilizce düşünüp türkçe yazmışlar. örneğin oyuna yeni başladığımda eve yoldaş atıcaktım. Veda Et - Gönder seçeneği çıktı.

normal olarak gönder dedim disband olmasın diye. Meğerse Veda Et dememiz lazımmış. yoldaş uçtu gitti. direk ingilizceden kelime çevireceklerine yapılan eylemi yazmaları lazım "Eve Gönder" - "Yoldaşı Bırak" gibi.

zamanında ben cevırıyordum bu oyunları tee yılar yıllar once ogrencıyken, çevirenler oyuna dair bişi gormuyor. Onlerine text geliyor onlarda en iyisini yapmaya çalışıyorlar :)

Çevirileri değiştirmek çok kolay. Gerçekten şurdaki çeviri şöyle olsun dediğiniz yer varsa hemen iletirim.
Sosyal ağlarda paylaş

hadibea said:

Ren said:

Şuan oyunda başı çeken moscaltar ve gececi. Tüm oyunculardan ilerde oldukları için nasıl para kasacaklarınıda biliyorlar. Biz saatte 10 gold kasıyosak, bu arkadaşlar en az 50-60 gold kasıyodur diye tahmin ediyorum. Parayıda taça yatırıyorlar normal olarak.

Bu yüzden bir an önce birbirimize yardımcı olup ileri taşımamız lazım ki bizde adamlara yaklaşalım, başı çekenlerden olalım. Günlerdir söylüyorum sorusu olan pati kanalına gelsin yada burdan yazsın diye daha birşey soran olmadı :) Elimde sizi 2-3 hafta ileri taşıyacak bilgiler var gelin ts' ye anlatayım. Hızlanalım artık.

bana anlat hacı ben oynuyorum :) tekir oyundaki ismim
Sosyal ağlarda paylaş

S.a ben touka :D Oyun bi yerden sonra çok komplike oluyor özellikle lanfara geçince. O yüzden Kastığınız bütün skilleri arazi yeteneklerini falan kesinlikle Maximuma getirin :D Ben toprak sahibi aldım2 tane Kutsal madende pişiyorum şuanda yeteneklerim cok düşük savaş yeteneklerim orada sürekli ölüyorum ama iyi savaş skilli geliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir çok skillde aynı sorunu yaşıyorum. 0.5 veya 1-2 skill artışı gerekiyor, skill artışı verecek bir sonraki materyla başka bir haritada oluyor. Tool, ring, companion falan da varken, o artışı nasıl sağlıyacağım bilemiyorum. Mesela maden üretimin de iksir de göremedim markette. Bir çok skillde böyle takılıp aynı şeyleri yapıp duruyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

o durumda düşünebilidiğim ama denemediğim iki şey var benim.

1- skill levelı alabilmek için item çıkartıp skill % veren bir şey kesmek. (bunu denemedim)

örnek: domuz 14 hunter istiyor, boğa 12. ama 13 hunter'dan sonra boğa sana skill yüzdesi vermiyorsa. bir takı çıkartıp öyle kes. hunter 12>13 olunca takıyı takarsın tekrar 14 olur.

2- tool olarak bir üst tool bulmak. ana şehirde demir toollar var mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

loop o durum her şeyde var kasıtlı yapılmış bir şey o. Benim evcilleştirme 20lerde kaldı o yüzden. Bir de şöyle bir şey var. Mesela Hayvan yeteneğini aldığında 3 skill varya. 3 skil'i de kasarsan Hayvan mastery artıyor mesela avcılık kastın diye evcilleştirmen de artıyor. Base'i 3 skill de yükseltiyor yani ne kadar yüksek base olursa mastery skillde diğer 3 skill de artış gösteriyor. Minimal ama worth xd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...