Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

geçen 3 türkle oynuyorum paso küfür
sonra refleks olarak arka arkada diye bağırınca a türk dediler, 2 el sonra bir şey oldu bi anda herifler ana bacı sövdüler ana sonra hemen arkasından a türktü bu türke yomuk olmaz pardon kardeşim falan demeye başladılar. gülsem mi ağlasam mı bilemedim o an
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

senin internet sağlayıcın dandikse valve napsın. ayağına server getirmek gibi bi zorunluluğu mu var.
hem onu da ben istemem zaten. keşke türklerden komple kurtulabilme seçeneği olsa. rusları bile aratıyor çoğu dangalak.

ayağıma server getirmek gibi bir zorunluluğu yok da bariz en boktan serverlar da csgoda. dandik terayı amerika serverında oynarken 150 ping alıyordum. csde 100e sabitledik çok şükür.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

vaaay çok iyiymiş. ben ve forumdan oynayan diğer arkadaşlar kendi kendilerine pingleri 100lere çıkartıyorlar demek. her şey açığa kavuştu teşekkürler.

ben 80-100 arasında oynuyorum, 1-2 ay önce gelen patchten beri böyle eskiden 70'i geçmiyordu. faceit'te yine 60-70 arasıyla oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

vaaay çok iyiymiş. ben ve forumdan oynayan diğer arkadaşlar kendi kendilerine pingleri 100lere çıkartıyorlar demek. her şey açığa kavuştu teşekkürler.

al en son 2 gün önce akşam vakti oynadığım maç.

http://i.imgur.com/lYd5E2t.jpg

siz napıyorsunuz bilmiyorum artık da böyle aptal bir tepki vermene gerek yok, yalan borcum yok kimseye.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

Claiborne said:

ben 80-100 arasında oynuyorum, 1-2 ay önce gelen patchten beri böyle eskiden 70'i geçmiyordu. faceit'te yine 60-70 arasıyla oynuyorum.

faceit, esea gibi servislerin serverları daha iyi zaten şu an. free hesapla bile girsen (faceit) valve serverından 30-40 ping daha düşük alıyorsun. para falan vermene gerek yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

grupla giriyorsan bir ihtimal en kötü bağlantıya sahip arkadaşını baz alıp ona göre server buluyor olabilir

lobumdan attım desteksiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...