Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Promenader said:

4-5 kişi kullanabileceğimiz bi ts serverı var mı ?

ts mi kaldı abi. discoord var mis gibi oraya geçin. aynı program, server sorunu yok. chat özelliği pylaşımların kalması vs. ts ye gerek yok artık.

sleepingdeath said:

sabahın 5i ya adam 90 dereceden fazla bir açıdan bana awp ile flick attı.. mirage oynuyoruz aynı adam ben balkon altındayım(ct) t olarak rampadan utanmadan gelip o balkonun ince tahtalarına sıkıyor.. anlamadım yani bu aralar çok fazla var.

Acaba faceit oynayan varmı oralaramı geçsek ne yapsak.

para veririm dersen esea ya geç. veremem dersen faceit bir nebze daha iyi offical dan.

elime veriyorlar, çok dalga geçiyorlar ama gene esea dayım ben. adam hileci mi, afk olacak mı, trolleyecek mi derdim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

k1nJo said:

dün bi tane geldiydi karşıma hem türktü, anında ow ban yemiş asds.
http://steamcommunity.com/id/dcnnck/

böyle adam çok tr'de, proymuş gibi ayarlarını filan yazıyorlar bir de.profile baksan bişey kullanmıyor dersin.

profil falan yalan zaten, oyunun proları kullandıktan sonra randomların steam profillerinin güzelliğine mi bakıcam.
bi de tipler böyle şey, hile diyince gülüyor inkar ediyor falan ya pezevenklerin hoşuna mı gidiyor artık anlamıyorum. insan müsveddeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

daha oturamadı. millet bi minumumuna kadar düştü. şimdi yavaş yavaş yerlerini buldukça oturur diye düşünüyorum. sıkıntı henüz yeterince maç oynamamış olan accountların ratinglerini bulmaları esnasında saçma salak adamların gelmesi. adam accountla en son 3 ay önce girmiş normalde supreme ama yeni sistemden dolayı ilk galibiyetinde tek keleş çıkıyor. adam dediğim gibi supreme ise o keleş nova seviyesindeki adamları harcıyor. ondan sonra hilemi acaba diye düşün dur.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece alt hesap sorunu değil, smurflerde de oluyor. yeni bi rank verirken, aynı seviyedeki oyuncuyu düşüreceği rank'ten çok çok daha düşük rank atıyor o adama.

rankler otursun bekleyin diyorsunuz da, böyle bi sistem oturmaz. hep smurf'ler 4-5 rank aşağıdan gelir, ve oyunlarda paso smurf sıkıntısı sürer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...