Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

total hp degil sadece x% of lost health evt, dusuk hpde heal olmak daha iyi olacak o yuzden.

eskisi gibi kisayol stimpak yapip 100 tane spamladigimiz sistemden daha iyi bence. pipboy acinca pause da olmuyor zaten oyun eskisi gibi, kisayolda verilemiyor stimpak icin artik.

Esh said:

tshirt falan

etsy de cok daha guzelleri var klasik fallout t-shirtleri, ama kargo ne olur bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

ya onlar ayrı. combat mekanikleri vs biraz oynadıkça anlaşılır. zaten fallout çok barebones gameplaye sahip. daha sığ sularda gemi karaya oturur

perk sistemini wow tarzı talent sistemine oturtup seçimleri sınırlandırma ve aynı şeyleri tekrar tekrar aldırma oyuncunun elini kolunu bağlıyacak gibi duruyor. her ne olursa olsun bir rpgde oyuncuları pigeonholelamak savunulamaz
Sosyal ağlarda paylaş

baştan 10 olan stat varsa sondakini alabileceğimizi söylemişlerdi, o değiştiyse ilginç. illa aradaki perkleri sırayla almak mı lazım yani? ben almadan geçerim arada diyordum.

stimpak olayı biraz anlamsız olmuş, hp'yi tam dolduramadan mı gezeceğiz devamlı o halde?
Namessar said:

mekanikleri bosuna tartisiyoruz. modlayinca mekanik biz ne istersek o olucak zaten.

oopps, bazilariniz vanillaciydi dimi sizin?

"modla yaparım hilemi" diyorsun yani. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Namessar said:

mekanikleri bosuna tartisiyoruz. modlayinca mekanik biz ne istersek o olucak zaten.

oopps, bazilariniz vanillaciydi dimi sizin?

Mekanigi modla, ses muzik modla, grafik modla, extra hikaye modla, animasyon modla...

Bu nasil is, ne kaldi bu adamlarin sana sundugu :)

mod kuracak ve yapacak frameworku veriyorlar. genel atmosferi olusturuyorlar bir de. baska bir sey sunduklari yok zaten. obliviondan bu yana bethesdanin mod base olusturmak ve modcularin iyi fikirlerini dlc haline getirmekten baska bir sey yaptigi da yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ben kanuni'ye yazmışım onu, sana yazdığımı ise görmezden gelmişsin. işine geldiği gibi modlamışsın. :)

modla degistirecegin mekanik sadece hile olmaz da ondan vermedim ona cevap. aksine kurdugum vegas modlarimin hepsinde oyun zorlasiyor, kolaylasmiyor. gidipde ultra mega shiny flaming power fist modu kurmuyorum sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

benim hoşuma gitti yeni perk sistemi.fps özellikleri ön plana çıktıkça perkler eski oyunlardaki önemini epey yitiriyordu zaten.biyerden sonra önemli olan elindeki silah,ammo ve oyuncu oluyor,craft muhtemelen çok daha büyük fark yaratan bir özellik olucak perklere nazaran bunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...