Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

said:
Saeros, 23 Ocak 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
alerjik astım var bende. sigara filan içmem zaten yasak yani. ama olmasaydı da içmezdim heralde. saçma bir olay.

Bencede sacma olayın teki hem bosu bosuna para veriyosun hemde kendine zarar veriyorsun[signature][hline] Msn: [email protected]
Just stuck, hollow and alone
Sozlukte Cheester
Cheester(ama sol taraftaki)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
aman ii taam be.. gelmeyin üzerime ölücem sonucta =P gerci hepimiz ölücez oda ayri bi güzellik

Sigara öldürmüyor, süründürüyor ama[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar süründürebildiğini ben gördüm sanırım. babaannem sapasağlam denilebilecek biriydi ben küçükken. daha sonra sigara yüzünden gittikçe arttı şikayetleri ve doğru dürüst nefes alamaz olmuştu. toplamda 5-6 ameliyat filan geçirdi 5 yılda yanlış hatırlamıyorsam. yine de sigarayı bırakamadı ve 2 yıl önce de rahmetli oldu.

ve şimdi hayatta en çok sevdiğim insan olan babam, günde rahat 1-2 paketi bitiriyor ben ne dersem diyeyim. "baba ne olur bıraksan" dediğimde, "ben de istiyorum ama içmeden de olmuyor ki" diyor. hak vermemek de elde değil aslında, iş stresi vs. yüzünden. en güzeli hiç başlamamak gerçekten.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek hayattan tanımadığım sadece internet üzerinden az buz muhabbetim olan insanları yargılamak gibi bi niyetim yok, hakkım da yok zaten. ama dürüstçe cevaplanması gereken bi soru sorucam. ağzı leş gibi sigara kokan bi sevgiliyi öpmekten haz duyar mısınız?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bellow, 24 Ocak 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
aslında sigaranın yararlarıda var içinde bulunan bir madde adını unuttum sigarada bulunuyor ve bu maddeyi almak gerekiyor ve sigarada bu madde var ama patlıcandada var :D

vücudunda demir eksikliği olduğunda bıçaklıyosundur da sen kendini şimdi :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bellow, 24 Ocak 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
aslında sigaranın yararlarıda var içinde bulunan bir madde adını unuttum sigarada bulunuyor ve bu maddeyi almak gerekiyor ve sigarada bu madde var ama patlıcandada var :D
bahsettiğin madde nikotin. nikotin insanı rahatlatıyo sakinleştiriyo falan da buna yarar deyip sigara içmeye devam etmek gerzekçe bi bahane olur. aynı nikotini mis gibi bi karnı yarıktan veya başka herhangi bi patlıcanlı yemekten alabilirisn yani :)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 24 Ocak 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
gerçek hayattan tanımadığım sadece internet üzerinden az buz muhabbetim olan insanları yargılamak gibi bi niyetim yok, hakkım da yok zaten. ama dürüstçe cevaplanması gereken bi soru sorucam. ağzı leş gibi sigara kokan bi sevgiliyi öpmekten haz duyar mısınız?

seviyenden dolayı tebrik ediyorum ama şunu demeden geçemeyecem :) sakız cıktı mertlik bozuldu

not: sigarayı bu kadar savunmama ragmen sigara içmiyorum. karışmayın sizde içen içer zararı kendine. zorla pasif içirilirseniz adamı dövmeye hakkınız var tabi[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulblades, 24 Ocak 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 23 Ocak 2005 22:21 tarihinde demiş ki:

Bi kere başladınmı diyenlere cevabım.
bi kere içtim içkiliyken
ama sonra bidaha hiç içmedim.hiç canım istemiyor etrafımda birsürü içen insan olmasına rağmen.

ben baslamdım ma benımde etrafımda cok icen insan var[signature][hline] Msn: [email protected]
Just stuck, hollow and alone
Sozlukte Cheester
Cheester Nası Biri
Sosyal ağlarda paylaş

bizim burada herkes içiyor bir kere içirdiler akıllarısıra alıştıracaklar ya, ilk içişimde öksürmedim de, şekil şekil duman da çıkardım. ama bir daha ağzıma sürmedim. tabii bir kez teredütte kaldım yazlıkta tek başımayken ama o kadar da olsun yani ben içmeyeceğimi biliyorum.[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 23 Ocak 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
Bi kere başladınmı diyenlere cevabım.
bi kere içtim içkiliyken
ama sonra bidaha hiç içmedim.hiç canım istemiyor etrafımda birsürü içen insan olmasına rağmen.

* takdir eder *[signature][hline]harvester, 23 Ocak 2005 05:30 tarihinde demiş ki:
annenle baban akrabamı ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 23 Ocak 2005 16:53 tarihinde demiş ki:
sigara iktidarsızlığa ve kansere sebep olur.

evet kan dolaşımını etkilio we pipiniz kalkmıyo
masturbasyon sırasında bile farkedebiliosunuz ,sekse olan aşırı isteiniz azalıyo we bosalma sırasında spermin eskiye oranla daha kalitesiz we az şiddetli olduunu goruyosunuz

ama bırakamam kırmızımı napim biricik malboram o benim eeeheh[signature][hline]Yalnızlık paylaşılmaz
Paylaşılsa yalnızlık olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...